Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ismertek olyan lányt, akit a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan lányt, akit a szüzessége elvesztése előtt nyaltak már ki -akár többször is? Hogy lehet, hogy nem folytatódott az aktus és hatoltak bele akkor?

Figyelt kérdés
2017. júl. 3. 18:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vannak hasonlóan vele, hogy csak lassan ismerkednek a szexel, és előtte jó darabig csak pettinget mernek vállalni.
2017. júl. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy ismerünk-e olyat?

Majdnem az összes lány pettinggel kezdi,hetekig.Van,aki fél évig nem megy annál tovább.

2017. júl. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Első barátnőm.

Nem volt gumi :D

2017. júl. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, szerintem ez a normális
2017. júl. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is normális, nem kell rögtön nyalás után már szexelni is.
2017. júl. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát nekem ilyen nem volt, viszonylag "később" vesztettem el, 18 évesen,de a kapcsolatban elég hamar, kb egy hét után. (Kiegészítő sztori, 2 évig ismertük egymást előtte a sráccal, barátok voltunk, csak akkor kattant be hogy vonzódunk egymáshoz, és azóta lassan egy éve együtt vagyunk).

Nem bírtam volna ki hogy orálnál megálljunk, annyira intenzíven kívántam hogy nem láttam értelmét várni. Ismertem, bíztam benne, tudtam hogy nem fog kihasználni, hogy vigyázni fog rám, készen álltam és akartam. Akkor minek kínozzuk magunkat még fél évig?

19L

2017. aug. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fiatal voltam, nem álltam rá készen és nem is így akartam meg nem vele. Ezért nem lett több.

25/N

2017. aug. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
van ilyen. ahogy fiúknál is döntően előbb történik meg h leszopják őket ... kb ennyi a magyarázat sztem.
2017. szept. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!