Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha az exe (gyermeke anyja)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az exe (gyermeke anyja) nevén szólít, amikor szeretne megkérni, hogy "tegyek kedvére" és nemet mondok, az aggódásra adhat okot?

Figyelt kérdés
Az elmúlt 9 hónap alatt egszer sem volt ilyen, ez volt az első. Azzal magyarázta utólag, hogy "neki is könyörögni kellett". De nekem nem kell könyörögni, viszont abban a helyzetben nem éreztem helyénvalónak, amire kért, ezért mondtam nemet.
2017. júl. 4. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Leírnád magyarul és érthetően?
2017. júl. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elmentünk kirándulni, de nem kettesben, hanem négyesben. Rajtunk kívül még egy személy ébren volt ,így nem éreztem helyénvalónak, hogy orálisan kielégítsem, ezért elutasítottam. Mondtam, hogy várjunk, míg elalszik. Több fülkés sátorban aludtunk, de mi az "előtérben" voltunk akkor épp. Amikor többedszer mondtam, hogy nem, akkor az exe nevén szólított, hogy "Ne csináld már Gizi" ... persze nem Gizi, csak azt írtam.
2017. júl. 4. 18:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenestre nem megnyugtató.

Elég bunkó

2017. júl. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha rajtunk kívül ott vannak még 2-en, akkor és sem tettem volna a kedvére egy sátorban.

Az, hogy az exe nevén szólít az ultragáz, és én ki is adtam volna az útját!

2017. júl. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne, hogy elszólás volt, de néha az ilyen elszólások igenis fontosak. Persze nem rendeztem jelenetet, utólag hoztam csak szóba. De hogy azt mondja, hogy nekem is könyörögni kell, mint ahogy neki kellett... Elég rossz.
2017. júl. 4. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!