Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti kidobnátok a srácot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti kidobnátok a srácot azonnal, ha nem állna fel neki az első szexnél?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy lánnyal, egyszer futólag, majd volt ketszer randink és a második után elhívott magához. Odáig volt értem én is érte, nagyon jól megértettük egymást. Én már nagyon kívántam smárolás közben is, merev is lettem. Amúgy filmeztünk, majd egymásba gabalyodtunk, és az ágyába invitált, ahol valamiért nem jöttem újra izgalomba, konkrétan nem állt fel újra, nem tudom mi történt, de a szex nem jött össze. Azt mondta, semmi baj, majd összecsiszolódunk, de másnap kidobott, az elmaradt szexre hivatkozva. Teljesen ki vagyok borulva, az önbizalmam a padlon, miért történt ez velem? (F/28)

2017. júl. 4. 22:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Ne foglalkozz az ilyen csajjal, egy normális Nőnél lehet szépíteni, teljesen okés hogy nem jön össze elsőre.
2017. júl. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
12%
miazhogy, azonnal repülne
2017. júl. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Szia! Egyszerűen bunkó a nő!!! Ne idegeskedj egy ilyen dolog miatt! Valószínű kicsit túl pörgetted magad! Nincs ezzel semmi baj! Ha máskor nem fordult még elő akkor nincs probléma 😉. Szerintem a csajszi nem volt elég érett. Ahelyett hogy segített volna inkább átlépett rajtad!
2017. júl. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Velem is előfordult, de eszem ágában nem volt ezért kiadni az útját.
2017. júl. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
*3-as vagyok 38/N
2017. júl. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
7%
Az ilyen noket torvenyileg sulytanam! Remelem eljon az az ido is :) A buntetese:A szegedi csillagban kell anonizaljon egy hetig napi 8 orat!
2017. júl. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%
Volt már rá példa. Nem raktam ki!!!! Nyugtattam.
2017. júl. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ott akkor azt hittem majd segít valahogy, kezimunka, vagy más, vagy akármi, de csak mint a deszka feküdt és várta hogy merev legyek, majd megunta és nem probálkoztunk többet, nem is hozta fel újra. Másnap még azt mondta búcsúzáskor majd keressem, és találkozunk újra, de mikor keresetem mondta, hogy ennyi volt, ne keressem többé.
2017. júl. 4. 22:27
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Emiatt soha nem raknék ki senkit.

Nem kellemes, amikor ez történik, a párommal néha előfordul, hogy nem tartós a merevedése, ilyenkor rásegítek, vagy keresünk valami nyugodt helyet, alkalmat, hogy nem legyen feszült.

Aki ilyenért kidob, az nem akart tőled semmi komolyat.

2017. júl. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
74%
Na látod! Bunkó! Az Én kedvesemmel Előfordult hogy leblokkolt menet közben mert csörgött a telefonja. Nem hajtottam el! Sőt!!! 😁
2017. júl. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!