Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennyi lelkiismeret nincs a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi lelkiismeret nincs a mai pasikban! Es ennyi ver a pucajukban?

Figyelt kérdés
az utobbi idoben,lefekudtem tesom ket haverjaval,az egyiket gyerek kora ota ismeri,a masik ivos cimborajak neki.Egyik sem mert neki beszelni rolam,pedig a tegnao este konkretan az ivos cimbi irt nekem hogy miert ndm vagyok ott tesommal veluk a kocsmaban.Mikozben tesommal dumcsizott.Es allitolag komolyan is gondolja velem.Vacsizni akart vinni meg minden,egesz este tesommal ittak megsem pofazta ki.Pedig nagyon attol tartottam.A masik pasi meg haaat o tesom gyerekkori cimbije,irta nekem hogy ne aggodjak titokban marad.Mikozbe tesomnak jatssza magat hogy tok jo haverok stb...ezek a pasik ekkora szennyek?!En mindkettovel a tul sok alkohol miatt fekudtem le,leitattak kb.meg ok nagyon jol elterveztek elore..Mar a buli legelejen jozan allapotban filmezni hivtak,csak akkor nemet mondtam.A masik srac pedig hazakisert voona,de kozben szo nelkul magahoz cipelt ugy!hogy a hazunk dlott setaltunk el!!Ekkora szennyek?!Hogy tehetik ezt,azt hittem pasibaatsag orokke tart!Es ott nincsenek ilyen arulasok!De tevedtem!
2017. júl. 8. 22:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az előző gazdag pasi tiniszeretője voltál és a húga expasija után sírsz kérdés nem jött be és most új kamuval próbálkozol?
2017. júl. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
irasomert bocsi,de gyorsan gepeltem ezen a sz aron
2017. júl. 8. 22:22
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

1. Kamu.

2. A helyesírásod katasztrófa. És ne fogd arra, hogy telefonról írod, nem az ékezet a fő gond.

3. Késő van már, menj aludni!

2017. júl. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem kamuzok!miert nem lehet elhinni hogy van eletem es nem egesz nap ezen a sza ron rohadok
2017. júl. 8. 22:23
 5/13 A kérdező kommentje:
ugy tunik "HIHETETLEN eletem van
2017. júl. 8. 22:23
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én konkrétan nem értem a kérdést. Nem írod egyértelműen, pontosan mit csináltak azok a pasik. Az egyik nem dumálta el a tesódnak, az oké, azzal nincs is bajod, gondolom. De a másik kettő mit csinált, ami miatt így kiakadtál rájuk? A leitatás a gond?
2017. júl. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Ramone ***** válasza:
76%
Az a gondja hogy unatkozik a kissrác mert nincsenek barátai és itt írja a kamu sztorikat hogy valaki legalább válaszoljon neki... Kicsit azért sajnálom a pistikèt
2017. júl. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
41%

Min csodálkozól?

A mai pasik,férfiak,nők lettek!!!

Mind puha pö..ü , senkik,akik gyurmagyurik,önbizalom hiányosak,tele tetkóval,és közben be papucsodnak egy pin .ért,mint a kis puli kutyák. Na ezek a mai "férfiak" Birkák! Ennyi.

2017. júl. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 pptomi ***** válasza:

Mostanában mindennaposan beszámolsz a napi történésekről. Miért beszélsz lelkiismeretről, mikor a bátyád egyik haverjának ágyából vándorolsz a másik haver ágyába, miközben valamelyik nap még pasid volt Ausztriában és akkor is azon paráztál, hogy mit fog szólni a bátyád, aki most jön haza?

Milyen lelkiismeretről és pucáról beszélsz? Nem látod a fától az erdőt.

2017. júl. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

írni nem tudsz, de már a fél város megb...szott

csak gratulálhatok

2017. júl. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!