Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ismertek cigany lanyt akivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek cigany lanyt akivel szexelnetek vagy valamiert tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Megismertem egy cigany csajt szocmunkaskent dolgozik. Egyedul el az edesapja meghalt az anyukaja pedig kulfoldon el a ket tesojaval es mar ugy nez ki nem terveznek haza jonni, evek ota nem beszelt a csaladjaval. Na az van,hogy nekem tetszik a csaj, kulsore belsore egyarant, szep, ertelmes,okos, jo a humora,mindenkivel kedves, apolt es rendben van minden. Szerintetek tegyek egy probat es lehet lesz valami? Komolyan mondom, normalisabb mint a lany haverjaim, imadni valo.


Ti ismertek olyan cigany csajt akivel jol kijottok es tobbet is eltudnatok kepzelni? :-)


F/25



2017. júl. 8. 22:28
1 2
 1/16 Ramone ***** válasza:
32%
Ismerek olyat és dugtam is olyannal... Valamivel szenvedélyesebbnek gondolom mint a "magyar" lányokat de gyanítom hogy csupán az előítélet miatt beszélek ilyet
2017. júl. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
En nem csak d**i akarok vele. Megkedveltem mar annyira,hogy akar tobb is legyen. Csak a borszine miatt latszik a szarmazasa amugy meg nem az a tipikus cigany lany. Itt gykn is beszeltem mar cigany lannyal, nagyon ertelmes volt :-)
2017. júl. 8. 22:33
 3/16 anonim ***** válasza:
52%
rengeteg ilyen csajt ismerek, dugnám őket - mind egyetemet végzett diplomás csajok
2017. júl. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

és eltudnád viselni azt, hogy a szüleid szólnának ,hogy miért vagy egy ilyen lánnyal ?


vagy az ismerőseid ?

2017. júl. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

Fogazata rendben van?

Nekem volt egy cigány csajom, vörös cigány. Teljesen rendben volt, cdak eléggé hirtelen, idegbeteg volt.

2017. júl. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Eltudnak fogadni bezony. Anyam is szocmunkas apam meg rendor :-D ha megismerik tuti szimpatikus lesz nekik ;)


XD rendben vannak a fogai :D


Mar ismerem egy ideje es nem lattam meg indulatosnak :-D

2017. júl. 8. 22:40
 7/16 A kérdező kommentje:

Par haverom mar talalkozott is vele, bemutattam nekik :-D mindenki szimpatikusnak talalja.


A barataim eleg nyitottak es elfogadoak, nem borszin alapjan itelkeznek.

2017. júl. 8. 22:42
 8/16 anonim ***** válasza:

persze.

jó párat meg is dugtam.

viszont a te kérdésed párkapcsolati ami eltér a főkérdéstől.

2017. júl. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
Nincs cigány paraszt zsidó nálam jó meg rossz ember létezik a többit leszarom
2017. júl. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Apád rendőr? Akkor tuti őrülni fog!
2017. júl. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!