Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Olyan előfordult már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Olyan előfordult már veletek, hogy szerettétek volna elhúzni az önkielégítést minél tovább, hogy erősebb orgazmust éljetek át, de nem sikerült befejeznetek?

Figyelt kérdés
Mert váratlanul megzavart benneteket valami, vagy egyszerűen túlpörögtetek és nem sikerült kielégülnötök?

2017. júl. 9. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem volt már ilyen.
2017. júl. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze előfordul ilyen,hangulatomtól is függ a dolog.

Tudod mi a legjobb?Amikor már azt hiszem,hogy nem lesz semmi...aztán mégis.Au olyan meglepi orgazmus,isteni tud lenni.

2017. júl. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt hogy megzavartak.
2017. júl. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Megesik az ilyesmi.
2017. júl. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen,többször is előfordult már.Ilyenkor mindig frusztrâlt szoktam lenni.Vagy például,amikor már egy hónapja nem csináltam és kivagyok éhezve,de nem tudok egyet masztizni,mert jönnek-mennek az emberek.Kész átjáróház az otthonom.:-|:-(
2017. júl. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Például azért mert görcs állt a kezembe és nem tudtam tartani a tempót.
2020. ápr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Olyan volt hogy valaki megzavart meg amit az utolsó válaszoló írt hogy begörcsölt a kezem közben.
2021. jan. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!