Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek normális, hogy 30...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális, hogy 30 éves szűz létemre 2 órán keresztül Monica Beluccira elégítettem ki magam?

Figyelt kérdés

2 óráig csináltam, közben Monica Belucci youtube videóit, interjúit néztem, meg képeit stb...


más is csinálja ezeket ?


30/F


2017. júl. 9. 16:10
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
mikor befejeztem, rögtön meg is bántam, hogy 2 órát elpazaroltam a napomból...
2017. júl. 9. 16:11
 2/15 anonim ***** válasza:
Szörnyű lehetett..komolyan.
2017. júl. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Spiritrobber ***** válasza:

Szerintem 30 évesen azt és úgy csinálsz ahogy akarod és jól esik.

2 óráig Belucciztál na és? Lehet, hogy utólag időpocsékolásnak tűnik de másra is ugyanúgy elpocsékolsz ennyi időt szóval...


Szerintem ne akadj fenn ezen. Hogy normális e? Kedv kérdése.

Volt hozzá kedved megtetted, ne bánd. Ha időpocsékolásnak érezted legközelebb majd gyorsabb leszel és ennyi.

Nem lehet minden időt tökéletesen beosztani néha kell kikapcsolódás is neked ez most az volt és pont.

2017. júl. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Egy szó se normális abból amit leírtál, még a mondatvégi írásjelek se. de főleg az nem hogy 30 évesen szűz vagy, és 2 órán keresztül vered...ráadásul egy sima színésznőre.
2017. júl. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

4-es


pedig minden igaz

2017. júl. 9. 16:18
 6/15 A kérdező kommentje:
hát ha neked Belucci sima színésznő akkor...
2017. júl. 9. 16:18
 7/15 Spiritrobber ***** válasza:
Még annyi, hogyha ezt napi szinte nyomod akkor már nem annyira normális a dolog, de kétlem, hogy ez fennáll :)
2017. júl. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Általában 1 órát szoktam naponta
2017. júl. 9. 16:24
 9/15 anonim ***** válasza:
A gyak nem a.naplód
2017. júl. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
nem naplónak szántak, csak megkérdeztem...
2017. júl. 9. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!