Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon azt akarja, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon azt akarja, hogy a prosztatájához nyúljak?

Figyelt kérdés

A párommal féléve vagyunk együtt, nagyon jó a szex köztünk. Párszor kezdeményezte hogy 69-be ő legyen felül, de csak orál volt eddig. Elmondása szerint max megkap tőlem mindent, bár nagy igényei nincsenek orál és szex neki kielégítő, ahogy ő fogalmaz "egyszerű ember vagyok". Mondtam már neki, hogy gondolkozzon el a vágyain, bármin, és beszéljünk róla, biztos csak van valami..

Ő néha feldugja egy ujját a fenekembe. Viszont tegnap éjszaka is felém kerekedett 69-be, és orál után úgy helyezte a nemi szervét, hogy a két mellem közé, így a szám elég a feneke került, mivel ő is matatott a fenekem körül és az ujja bekerült, úgy voltam vele tőlem is vár valamit?! Ezért puszilgattam a heréket, a gátat, a lyuk körül viszont az ujjaim nem használtam, mert nem tudtam mit szeretne, de amit csináltam, élvezte, bele is borzongott és mozgolódott. Kb 5 perc telt el így.

Kérdéseim a férfiakhoz szólna, hogy szerintetek mit szeretett volna? Nyilván meg fogom vele is ezt beszélni, csak szeretnék tisztábban látni. Neki volt több műtétje ami végbéllel kapcsolatos, ezért is tapogatózok kicsit sötétbe, mert nem akarom félreérteni a helyzetet, de az is lehet, megjött a kedve ilyesmihez? Csak ezért tolta a fenekét a számhoz, nemde? :)

Köszi előre is!


2017. júl. 9. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem siman masszirozd neki akar ujjal, akar nylevvel. Nagyon jo erzes. :) A reakcioibol ugyis latod, mennyire elvezi.
2017. júl. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyalogasd a lyuk környékét, csókolgasd a lyukat és ujjazd meg alaposan. Ahwww, jó volt olvasni ezt, szépen leírtad. Én is imádom, ha a nő megnyalja a hátsómat, megujjazza, sőt prosztatamasszázst ad. Még dildóval, más játékszerrel is mehet a kényeztetés. Nincs tabu ilyen téren. Mondjuk érdekes, hogy felnőtt emberek lévén nem tudtok kommunikálni egymással az ágyban. Kellene!
2017. júl. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha játékosan megpiszkálnád ott kicsit, és így csábosan azt mondanád, hogy hmmm ez popsi szeretne valamit? És ha nem mond semmit akkor ebben a stílusban tovább mész. Ekkor nem kell neki mondani, mert lehet ciki neki, hogy erre vágyik, de adsz neki lehetőséget, hogy kitérjen, ha nem, mert elutasíthatja, mert ilyen játékos keretben van még. Azt is lehet, hogy eleve még játékosabban poénkodva, odacsikizve, ilyesmi. Szóval, hogy nevetni lehessen akkor is ha nem és ne legyen ciki akkor sem ha igen.


Ami még egy fő kérdés itt, hogy te mit szeretnél. Téged izgat ez? Mert azért az is fontos. Mert ő meg lehet csak akkor szeretné, ha téged izgat.

2017. júl. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is nagyon szeretem, viszont én beöntés nélkül nem mennék bele. Egy az, hogy nem szeretném, hogy a lánynak szarban kellene turkálnia, a másik pedig az, hogy könnyebben el tudok lazulni, ha tudom, hogy tiszta vagyok odabent. A helyedben én úgy csinálnám, hogy olajjal vagy síkosítóval bekenném az ujjamat, majd egyetlen egy ujjamat bedugnám. Nem csinálnék vele semmit, csak bedugva tartanám. Közben lehet a farkát orálisan izgatni. Valószínűleg érezni fogod, hogy a záróizmával megszorítja néha az ujjadat. A lényeg az volna, hogy ezt leküzdje, tehát lazítsa el a záróizmát. Aztán ha ez már megy neki, akkor lehet tovább lépni. A technika nem az lesz, hogy ki-be húzgáld az ujjadat, hanem masszírozd belül. Ha közben izgatod a farkát, akkor könnyebben kitapinthatsz egy pontot belül, ami megkeményedik. Nos, azt kellene masszíroznod. Első alkalomra így ennyi elég.


Később, ha már tapasztaltabbak lesztek, ki lehet próbálni vékonyabb, majd vastagabb vibrátorokat, felcsatolhatóssal is megdughatod, illetve azt is megpróbálhatod, hogy csak a prosztatájával élvezteted el, a farkához hozzá sem nyúlsz.


Ez utóbbi kicsit nehezebb, de könnyebben ráérezhetsz a dologra, ha először a farkát izgatva eljuttatod orgazmushoz közeli állapotba. Majd a farkát nem izgatod tovább, hanem intenzívebben masszírozod a prosztatáját. Ha ügyes vagy, akkor nem lüktetve fog kijönni az ondója, hanem kiömlik, mintha kipisilné. Ha sikerül, élvezés után nyugodtan izgasd azonnal tovább a farkát, mivel nem lesz érzékeny neki. Juttasd el ismét elélvezéshez közel, vedd kezelésbe a prosztatáját, majd élvezzen el megint így. Tapasztalataim szerint ez a második alkalom hamarabb jön, mint az első. Majd ha megvolt a második, folytasd szintén azonnal tovább. Én harmadik elélvezés után szoktam teljesnek érezni a kielégülést. Elsőre kicsit furcsa volt, hogy nem élveztem el rendesen a farkammal, mégis kielégültnek éreztem magam. Szóval a lényeg az, hogy ha ügyesek vagytok, rájöhettek arra, hogyan lehet multiorgazmusa.


23/F

2017. júl. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"Neki volt több műtétje ami végbéllel kapcsolatos" Akkor legyél nagyon ovatos, minden ujdonságra inkább kétszer kérdezz rá! (Korotok?)
2017. júl. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

engem piszokul fel tud izgatni ha a párom a nyelvével kényeztet ott...

az ujját nem is kell bedugnia.

2017. júl. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!