Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez nagyon beteg perverzió?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon beteg perverzió? Esélytelen, hogy egy lány eltűrje ezt?

Figyelt kérdés
Passzív vorarefíliám van és sokszor arról fantáziálok,hogy eszik belőlem vagy megesz engem egy lány.Persze ez csak fantázia,játék szinten érdekel.Nem akarom,hogy ténylegesen ezt csinálja.

2017. júl. 10. 14:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak fantázia szintjén érdekel, akkor mit is kell eltűrnie? Hogy te ilyenre gondolsz? Olvas a gondolataidban netalán? :-D
2017. júl. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Az.

Esélytelen.

2017. júl. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%
A spermádat szívesen eszik :)
2017. júl. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Játékos formában akár ki is próbálhatod...
2017. júl. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Oké, én szeretek harapdálni, de ez már annyira Hannibál stílusú, hogy én mindenképpen leülnék veled megnézni a Bárányok hallgatnakot meg a többi részt ia és nagyon remélném, hogy nem izgulsz fel rá.
2017. júl. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

van ahol ez biznisz csak épp nőkRŐL esznek


[link]

2017. júl. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
49%
#6: Félreérted. A kérdező nem azt akarja, hogy róla egyenek kaját, hanem, hogy a belőle készült ételt egye egy lány. Pl megsüti a combját, vagy a májából egy darabot. Mint Hannibal Lecter, csak itt a kérdező lenne az alapanyag.
2017. júl. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Dehogy.Az nem izgat,hogy belőlem kaját csináljanak.Úgy gondoltam,hogy elevenen.Pl.kiharap belőlem egy darabot vagy ilyesmi.Vagy akár egészbe lenyelne.

A Hannibálra nem izgulok fel.Mert csak akkor izgat,ha egy lány csinálja.

Meg vannak olyan videók a neten,amibe lányok lenyelnek dolgokat pl.gumicukrot,tojást,aranyhalat de a legdurvább az volt,amikor egy csaj lenyelt egy élö egeret!És több ilyen is van!

Persze én sajnálom az állatokat és nem várnám el senkitől ezt

2017. júl. 10. 16:27
 9/14 anonim ***** válasza:

jah, akkor félreértettem, bocs


#6 voltam

2017. júl. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem várod el, meg csak fantázia, akkor nincs vele gond. Én csak vérivásig mennék el.
2017. júl. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!