Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, kipróbálnátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, kipróbálnátok a kettős behatolást? Ha igen, miért lenne izgató nektek?

Figyelt kérdés
2017. júl. 10. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Nekem szerintem elég lenne majd egy f#ok. Nem izgat a többes digidugi.


19/L

2017. júl. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%

Két pasival tuti nem! Viszont ha a barátom a puncimba és egy dildo a popsimba menne abban talán benne lennék:)

22L

2017. júl. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

érdekes az én párom meg éppen a két pasisat tudná elképzelni, dildóval nem akarja sehogy sem.

Két pasival, mikor be van izgulva és folyik az árral, akkor kipróbálná, hogy milyen az, hogy teljesen kitöltik, teljesen megadja magát, teljesen magukévá teszik. Akár egy harmadikat is kipróbálna orállal.

Persze ez most csak fantázia, nem keresi a szituációt, de kinézem belőle, hogy ha jönni a lehetőség és kellően beindulna, akkor kipróbálná.

Ha belegondol az ember, van benne valami izgató, hogy egyszerre három pasit elégítesz ki és teljesen odaadod a tested, hogy élvezkedjenek rajta.

2017. júl. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!