Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Felizgultam a párom spermájára...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felizgultam a párom spermájára, ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

Szeretkeztünk pár nappal ezelőtt,de mivel még nem szedek tablettát,így nem belém élvezett,hanem csak a puncimra,kívülre ( meg has,nyak..értitek..)


Szex után még kicsit pihentünk egymás mellett feküdve az ágyon én pedig a spermás puncimhoz nyúltam és az ujjamról lenyaltam a dolgot..de felizgatott.. inkább a tudat..hogy az a páromé, az ő nedve, az ő testéből..szóval erre így pszichésen szerintem reagáltam,mert miközben ő mellettem feküdt kinyúlva én még összehoztam magamnak egy csikló orgazmust,mert hát felizgatott a spermája.Nézett rám ,hogy mit csinálok, de nem érdekelt,hogy néz,miközben csinálom. Aztán vette a lapot és mosolygott rajta egyet.


Ez mennyire normális,hogy a párunk spermájára is felizgulunk ? Vagy ez valami spéci eset ?



34/ N

39 / F


2017. júl. 10. 23:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is felizgulok tőle.Nekem az arcomra szokta verni
2017. júl. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy ebben bármi speciális, különös lenne.
2017. júl. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális
2017. júl. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így 34 évesen sikerült? ...
2017. júl. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Normális!!!


19/L

2017. júl. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

hát azért 34 évesen, mert ő az első, akire nem csak úgy általánosságban izgulok, hanem szó szerint mindenére. bocsi a gusztustalan példáért, de akar a nyálát is felnyalnám a földről. direkt azért írtam ilyen szélsőségesen hülye példát, hogy valahogy érzèkeltessem, hogy mennyire de mennyire.


volt több barátom is, komoly kapcsolat, és vonzódtam is hozzájuk, de nem ilyen feltétel nélküli módon.


nekem ez új érzés, de jó olvasni, hogy másoknál is ilyen jó a helyzet :-)

2017. júl. 11. 06:33
 7/10 A kérdező kommentje:
* akár
2017. júl. 11. 06:34
 8/10 anonim ***** válasza:
akarok ilyen barátnőt.
2017. júl. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ha ez tényleg ennyire szimpla dolog,mint ahogy itt írták a kommentelők,akkor biztos vagyok benne, hogy bármelyik lány,akivel összefutsz, ennyire fog izgulni a spermádra :)
2017. júl. 11. 17:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Leg közelebb ki probálhatod,hogy ha a orál után a szádba engeddne egy kicsit belöle ha mindketten akarjátok
2022. aug. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!