Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bajom lehet? Feldugtam egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bajom lehet? Feldugtam egy uborkát, mert jólesik a prosztata izgatás. Tudom nem éppen heterós dolog, de hatero vok. Viszont véres volt az uborka amikor kiszedtem. Nagyon megvok rémülve. Soha nem teszek ilyet újra, de ugye nem lesz baj?

Figyelt kérdés
2017. júl. 11. 00:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
70%
Én az uborkàért aggódom.
2017. júl. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Szülés során durvább repedések keletkeznek. Regenerálódik hamar, ha hagyod, és nem piszkálod egy darabig.


Egyébként a mesterséges szilikon készítmények nem véletlen léteznek. Teljesen simák és formatervezettek.

2017. júl. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Velem ugyanez történt, amikor egy használatlan fogkefét nyomtam fel (igen, beteg ember vagyok) egyáltalán nem élveztem, úgyhogy gyorsan ki is szedtem, valami ilyenkor felsérti a végbelet.
2017. júl. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!