Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A duci nők tényleg abban a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A duci nők tényleg abban a hitben élnek, hogy vannak DUCIKEDVELŐK?

Figyelt kérdés

társkeresőkön látni elég durván elhizott nőket (igen tudom betegség miatt hizik el mindenki)


És ezek a kövér nők azt mondják, hogy ők nem tudnak mit tenni, nekik a joképü, sportos, fiatal pasik tetszenek.


Még szerencse, hogy vannak férfiak , akik a kórosan elhizott nőket szeretik.


Kérdésem igazából csak annyi lenne, hogy az elhizásért sokat kell dolgozni? Csak mert mindeközben egy elhizott pasi senkinek sem kell, nem méghogy vonzó nőknek :D


Az izmos testért meg kell dolgozni, nincsen ingyen, érthető is, hogy ÉRTÉKET képvisel a másik nem szemében, de a lusta és rossz életvitel miatti elhizás értéket képviseljen....na ebben kételkedem.


(tudom, hogy fáj az igazság és emiatt provokácio a kérdésem --> szolálsszabi 2017)


2017. júl. 12. 11:28
1 2 3
 1/21 Loketion ***** válasza:
54%
hidd el, hogy egy duci nőnek is akkora arca van, mint egy vékony, karcsú csinos nőnek! sőt...
2017. júl. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
62%
persze, rengeteget kell enni h akkora legyél, az is munka
2017. júl. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

vannak "ducikedvelők", nekem is pl tetszik a duci alkat, de azért a kórosan elhízott és a formás telt között ég és föld a különbség


a kedvelők között változatos a felhozatal, van aki szintén hasonló alkat, van aki izmos sportos, van aki vékony, van aki átlagos

2017. júl. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Az igénytelenség miatt elhízott nő nem érdekel, de nem a súlya (tömege :-P ) miatt, hanem az igénytelenség miatt.

Ez mellett mag tényleg vannak, akik nem tudnak mit tenni, mert olyanok alkatilag, genetikusan, betegség miatt.

Nekem bejönnek a telt, molett nők és egészen duciban is láttam már szépet, izgatót. Én pedig vékony, szálkás vagyok :-P

2017. júl. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Van,akinek tényleg tetszik,bár a férfiak 70%-a a vékony nőket kedveli.Ez van.
2017. júl. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

de az a probléma, hogy a nőket meg a pasik 60-70%-a nem is érdekli...


amikor azt mondják, hogy pasi/férfi akkor a jobbfajta pasikra gondolnak, a többi himnemü csak amolyan dolgozó hangya, hogy müködjön a társadalom.

2017. júl. 12. 11:37
 7/21 A kérdező kommentje:

ja egyik társkeresön külön RAJZOT láttam, amin egy izmos magas joképü pasi ölelget egy kövér nőt :D


valaki ezt tényleg lerajzolta!


bezzeg olyat sose lehet látni, hogy szép nő van értéktelen pasival

2017. júl. 12. 11:39
 8/21 anonim ***** válasza:
3%
Alapvetően tök igazad van...nem, a duci nők pont azért olyanok, mert semmit sem tesznek ( dolgoznak) azért, hogy fogyjanak...ráfogják mindenre, aztán irigykednek a vékonyakra...én taszítónak tartom a kövérséget , amúgy mind2 nemnél.
2017. júl. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
9%
Nem...A duci nôk abban a tėvhitben ėlnek,hogy ôk nem ducik,csak rossz a mėrlegük😀
2017. júl. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

tegyük tisztába.


nem duci nőkről beszélek igazából, hanem kóros modon elhizottakról. Akik hajlamosak az elhizásra és ezzel mit sem törödve elhiznak. Semmi igazi eröfeszitést nem tesznek ellene.

2017. júl. 12. 12:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!