Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, linkelnétek olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, linkelnétek olyan pasi képét, akivel szívesen lefeküdnétek?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok hol tartok hozzájuk képest :)

2017. júl. 12. 13:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Előbb küldj te hogy lássuk hátha veled is menne ;)
2017. júl. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyan Mumbai-Barcelona tavolsag lehet kozted es kozottuk, ha ilyeneket kerdezel
2017. júl. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Felesleges összehasonlítgatós kérdés, amire valószínűleg ez egy felesleges válasz... de hiába küldök én neked képet Liam Hemsworth cuki pofikájáról, vagy éppen bárki másról, gyanítom elég messze leszel tőle. Vagy ha nem is, ne feledd, mindenkinek más az ízlése.

Fordítva is teljesen igaz. Az ilyen kategóriájú emberek, például rám sem néznének, ezért nem is hasonlítgatom magam a nőikhez, de ettől függetlenül azért mindannyian álmodozunk teljesen irreális dolgokról.

2017. júl. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

1-es: ez rendes volt részedről, most megsimogattad a kis lelkem :) Majd küldök privátba;)


2-es: a Mumbai-Barcelona távolság 11 óra repülővel, szóval ha ezen múlik megoldom ;) egyébként igazad lehet


3-as: van egy elméletem, hogy valahol a világban van egy lány/nő, akinek én lennék a tökéletes, és abszolút pozitív élményként élné meg, hogy lefekszik velem. Ellenben a gyakorlat inkább azt mutatja, hogy inkább a legyünk barátok kategória vagyok...


De Liam Hemsworth jó összehasonlítási alap, és a 2-es válaszolónak lesz igaza...


Ja kb 2 hétig nem kéne borotválkoznom, hogy olyan cuki pofim legyen ;)

2017. júl. 12. 14:04
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
magadhoz hasonlitgasd magad jo? h tegnaphoz képest műveltebb, értékesebb ember vagy-e, stb
2017. júl. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
4-es: Addig ok, hogy én magamat hasonlítgatom magamhoz, de a lányok nem ezt teszik, egyébként teljesen jogosan. Ők másik pasihoz viszonyítanak engem, nem önmagamhoz.
2017. júl. 12. 15:15
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok típusú férfi/fiú tetszik.
2017. júl. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
81%
[link] <3 :33
2017. júl. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Győzike
2017. júl. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

1-es: ez rendes volt részedről, most megsimogattad a kis lelkem :) Majd küldök privátba;)


2-es: a Mumbai-Barcelona távolság 11 óra repülővel, szóval ha ezen múlik megoldom ;) egyébként igazad lehet


3-as: van egy elméletem, hogy valahol a világban van egy lány/nő, akinek én lennék a tökéletes, és abszolút pozitív élményként élné meg, hogy lefekszik velem. Ellenben a gyakorlat inkább azt mutatja, hogy inkább a legyünk barátok kategória vagyok...


De Liam Hemsworth jó összehasonlítási alap, és a 2-es válaszolónak lesz igaza...


Ja kb 2 hétig nem kéne borotválkoznom, hogy olyan cuki pofim legyen ;)



3. válaszoló vagyok. Az elméleted lényegében nem lenne rossz, de nem is teljesen helytálló, ha belegondolsz.

Addig oké, hogy valahol a világban van egy tökéletesen nekünk teremtett ember, akivel igen nagy valószínűséggel soha nem találkozunk; sőt, biztos sokan pozitívan is élnék meg hogy veled lefekszenek. De ne csak már szexuális értelemben nézzük akkor ezt az egészet, hanem teljesen globálisan minden érzelemmel együtt. Tegyük fel, hogy létezik ez a személy... szerintem nem feltétlenül csak a kinézet alapján dőlne el a szitu.


Ha már elméletezgetünk, akkor térjünk vissza a Liam Hemsworth példához. Szóval, te nem borotválkozol 2 hétig, és leszel olyan borostás, meg összességében jóképű, mint ő. Ha a külsőségeknél maradunk, akkor feltételezhetően csak egy Miley Cyrus kategóriás nő felelne meg az elméletedben szereplő 'örömmel lefeküdne velem' partihoz.

Továbbá, ha ezt feltételezzük, akkor lehet, hogy lemaradsz a sekélyességed miatt egy esetlegesen neked szánt valakiről. Sőt, továbbmegyek, tekintsünk el az eddigiektől. Ha kölcsönösen külsőre passzoltok az illetővel, attól még bármelyikőtök lehet egy arrogáns valaki, szóval ez a random dugásokra épülő sztori, ami itt a kérdésben kiinduló pont volt, szintén megdőlt.


Tegyük fel fordítva a kérdést. Ha véletlenül találsz egy nőt, aki esetlen lefeküdne veled, akkor azzal te mindenképpen lefeküdnél? Például, azt mondom, hogy küldj magadról egy képet, és én visszalinkelem neked, akkor mi van? Semmi, mert nagyon nem így működik az élet. Mondjuk ennek sok köze már nincs a kérdésedhez, csak túl sok időm van neked válaszolgatni...

2017. júl. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!