Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Még sosem kellet ilyet tennem....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még sosem kellet ilyet tennem. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Picit hosszú és kérem megfelelő szintű EQ-val rendelkezők írjanak ha kérhetem, mert komoly.


Két és fél éve összejöttem egy lánnyal és az elején minden fantasztikus volt, szinkronban voltunk, jókat szexeltünk, újítottunk, főztünk, kirándultunk, filmeztünk... Azonban kb olyan egy éve kiderült, hogy pszichés baja van és, hogy nehéz gyermekkora volt és kezelésre kéne járnia. Elfogadtam, rábeszéltem remélve, hogy meggyógyul. Befektették pszichiátriára és szanatóriumba egy pár hónapot, majdnem fél évet ott is töltött. Kijött mondván, hogy jobban van és valóban úgy is tűnt, nem volt végre alultáplált (hánytatta magát régen) és felszedett pár kilót. Semmiség. Azután elkezdett megváltozni, a haját egyre lejjebb és lejjebb vágatta míg végül (a távollétem alatt) 1cm-re nem vágta magának. Gyönyörű hosszú, fenékig érő haja volt pedig, de azt mondta, hogy Ő neki így kényelmes. Később megbánta és most is hiányzik neki, de állandóan levágja, mert: "csak, hogy egyenletes legyen". Befestette feketére és piercinget csináltatott amit megint megbánt, most megint azt akar. Mindent elkezd de semmit sem fejez be. Vagdosta magát, nemrég hánytatta is, pedig mondtam, hogy ha megteszi elhagyom. Maradtam... Azóta jobban meghízott és kiszerettem belőle pedig anno tökéletes volt, de azt mondta, hogy igazából az nem Ő volt akit akkor megismertem, hanem ez az igazi énje. A lényeg, hogy mindenki szerint szakítanom kell vele, még a kollégák szerint is (mert kihat a munkámra szemmel láthatóan) és én is megtenném DE a lány egyszerűen még mindig megőrül értem és imád. Folyton hív, hogy hiányzom neki és mellém akar bújni stb... Én vagyok aki eddig a legjobban bánt vele és törődött vele, velem volt az első évfordulója, nekem is vele én maradtam mellette mindig ha rosszul érezte magát. Mások csak kihasználták.

Most megint visszakerült a kórházba, mert nem szedte a gyógyszereit. Attól félek, hogy ha szakítanék vele akkor még mindig ártana magának hiába mondogatja, hogy a szerettei miatt nem tenné meg, mert nekik ártana ezzel. Nagyon jó társaság de már barátnőként nem tudok rá gondolni, a szex sem jó, legutoljára kamuval hárítanom kellett. Még vannak szuicid gondolatai és nem akarom, hogy ez adja meg a végső löketet a számára. + Félek, hogy vajon talál e még valakit aki úgy fogja szeretni ahogyan én szerettem Őt és nem csak kihasználja.


Hogyan szakítsak, hogy ne érje hirtelen és ne omoljon össze? Mi a legjobb megoldás?


26/F



2017. júl. 12. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Senki masert nem vagy felelos, csak sajat magadert. Persze ez nem azt jelenti, hogy kocsognek kell lenni. De szakitanod kellene. Siman, gyorsan, oszinten, megszakitva minden kapcsolatot. Ez a legkimeletesebb. Onnanstol kezdve az o dolga mit csinal. Aki fenyegetozik az nem fog ongyilkos lenni.
2017. júl. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lassan fokozatosan ...
2017. júl. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha Te már kiszerettél belőle, akkor ezt ő is észre fogja venni egy idő után, ha megfelelően viselkedsz és nem akarsz mindenképpen a kedvében járni. Érzelmi zsarolásnak pedig nem kell felülni. Szinte biztos, hogy egész életedre megmarad valamennyi lelkiismeret-furdalás szerű érzés, de tudomásul kell venni, hogy véletlenül éppen őbelé szerettél bele, amiben Te vétlen vagy, megtörtént. Saját magad érdekében azonban el kell szakadni.
2017. júl. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ongyilkos nem lesz csak fenyegetőzik. Mondjuk nekem is vannak a családban problèmáim a nővèremmel veszekedtek/veszekednek folyamatosa. Egyre jobban kimaradtam a vitákból (önszántamból mondjuk) de őket azèrt mindig hallom szóval egyre kevesebbet akarok otthon lenni mindig próbálok valamit kitalálni hogy ne legyek otthon.+mèg ehez hogy règebben nagyon èrzèkeny voltam de a sok vita után egyre inkább nem ès mostanra nagyjából nem èrzek semmit. Nem mutatok èrzelmeket szinte senki íránt. De ebben az a jó hogy èn így jól èrzem magam nem kell emberek közelèben lennem elvagyok magamban. :) De eltèrtem a tèmától az biztos hogy szüksège van orvosra. De muszály lesz elhagynod különben vègleg magához szív tèged,rá nem tartozol felelősèggèl.
2017. júl. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugy hagyd el, h segitesz neki közben. Beszélj a családjával, a kezelő orvosával, pszichologusával, h ez a probléma, te ki fogsz lépni a kapcsibok, és figyeljenek rá oda.
2017. júl. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez valóban egy nagyon kellemetlen szituáció, és értem ha felelősséget érzel iránta. Főleg annak tudatában, hogy milyen az állapota.

DE! Pont magad írtad le többször is, hogy őt kihasználták. Most ő használ ki téged, azzal, hogy ragaszkodik hozzád, annak ellenére, hogy már adtad jelét annak, hogy nem vagy elégedett vele, és ezáltal a kapcsolatotokkal.


Amit írtál róla, azok a kilengések, a viselkedése, a fenyegetőzés, az mind olyan dolog ami nem fog változni. Bármennyire is szeretnéd, fogadd el ez nem rajtad múlik... maradhatsz ebben a kapcsolatban, de garantáltan te húzod a rövidebbet, és éveket fogsz pazarolni a semmire, mindezt azért, mert vagy túlságosan jószívű vagy, vagy mert nincs annyi lelkierőd, hogy kilépj ebből, esetleg félsz a következményektől.. !!Bármi is történik az után, hogy szakítotok, az már nem a te felelősséged, és nem te okoztad!!

Nézd! Ha problémád van, és azt eltusolod.. még nem fog megoldódni! A helyzet csak rosszabb lesz.

Legyél vele tapintatos, de légy határozott. Esetleg beszélj a családjával arról, hogy el fogod hagyni, és bizonyára nehéz hetei lesznek. Ennél többet segíteni nem igazán tudsz.


Nos, elég volt az ítéletből! Bár nem tudom milyen trauma érte a párod, mindenesetre sajnálom, hogy pszichésen ilyen állapotban van. :(

2017. júl. 13. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Megvállt a hosszú, fekete fenekéig évő hajától ami nem mellesleg gyönyörű volt. Folyamatosan hánytatta magát, majd gyarapodott és... még inkább gyarapodott.


Elsősorban ismerd be hogy már azért nem vonz barátnőként, mert bár ha parányit javult is az állapota, de veszített a szépségéből... és ez sűt a leírásodból is.

2017. júl. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez annyira szomorú hasonló érzéseim vannak,egy régi barátnőm is hasonló szituban van,egy fiatal haveromnak pont ilyen szép kis barátnője ugrott ki..:( bordeline volt sajna,meg egy régi szerelmem anorexiában szenvedett.44F
2017. júl. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt azért tisztáznám ha esetleg félreérthető volt, hogy nem fenyegetett meg az öngyilkosságával, csak én féltem mivel ismerem őt és vagdosta már magát eléggé röhejes okok miatt.
2017. júl. 13. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!