Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak, ha szex közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha szex közben rettegek, hogy terhes lesz a barátnőm?

Figyelt kérdés

Gumival védekezünk, de sosem merek elélvezni amikor a hüvelyében vagyok, hanem mindig kiveszem. Félek, hogy kiszakad, leesik, mert ha benne mennék el tuti, hogy még elélvezés után csinálnék pár tolást.

A legjobb megoldás szerintem tabletta lenne, de nagyon ritkán tudunk együtt lenni, és szerintem azért a heti 1-2 alkalomért felesleges a tabletta.

És emiatt nem is tudom annyira élvezni a szexet, mert mindig erre gondolok.


2017. júl. 13. 11:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Meg mindig jobb fogamzasgatlot szedni, es nagyon alacsony hormontartalommal "bombazni" a testet, mint egy esetleges baleset utan esemeny utanit bevenni, es lorugasnyi hormont kuldeni a szervezetre, ami nem egy esetben egy eleten at tarto hormonzavart okoz, de jo esetben is egy evre teljesen felboritja a szervezet mukodeset. (Viszont meg mindig jobb ez is, mint az abortusz). En is 17 evesen kezdtem tablettat szedni, semmi panaszom ra a mai napig, ezek manapsag mar nagyon alacsony hormontartalmuak, sot meg jotekony hatasai is vannak. ( nem lesz cisztad, miomad, polipod, petefeszekrakod) . Nekem egy aldas komolyan. Mar nem jar szenvedessel a noi let. Elotte minden nyavalyam volt allandoan, peteereskor is elajultam osszevissza, hohullamok, pattanasok, brutal eros menzesz ket hetig... tablettaval egy alom. Ha jo orvos irja fel, akkor nem lehet semmi baj, o tudni fogja, hogy kinek melyik a megfelelo. A heti 1-2 szex meg egyaltalan nem ritka. Ezert siman megeri tablettat szedni szerintem. Inkabb mint az allando para.
2017. júl. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Nem is értem minek neked ez a csaj , ha csak dugni akarsz vele te féreg , pedofil.
2017. júl. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem csak dugni akarok vele, ha csak dugni akarnék akkor nem csak heti 1-2x csinálnánk. És am nem vagyok pedofil, 1 évvel vagyok nála idősebb!!!
2017. júl. 14. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!