Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Perverz vagyok és a sima sex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Perverz vagyok és a sima sex nem elégít ki teljesen nem találok perverz parnert mit tegyek? Vagy hol találhatok? 26 éves férfi

Figyelt kérdés
2017. júl. 13. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy perverz vagy?
2017. júl. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szinte a sex minden formája

kivéve a gusztustalan dolgok és a sérüléssel járó bdsm az már túldurva

2017. júl. 13. 15:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hogy egy vibri, anál, kotozes, többes szex vagy epp nyilvános az mar perverzio lenne.

Szóval ha azt gondolod h ettől perverz vagy - megnyugtatlak, nem. :)

Kísérletező kedvű lány pedig akad sok. :)

2017. júl. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

ki hogy látja kinek mi a perverz :) amugy köszi :)

sajnos még nem találkoztam ilyennel :D

2017. júl. 13. 15:20
 5/7 anonim ***** válasza:

hát ahogy leírtad én nagyon is magamra ismerek. Oké, perverzebb vagyok az átlagnál, ezt már sokszor láttam, mikor haverokkal feljött a szex téma és ők már pirultak 1-2 olyan dolognál ami nekem tök átlagosnak számít, de azért extrémnek sem mondanám magam.

Amúgy partnert nagyon könnyen talál az ember. Természetesen kicsit meg kell válogatni, de tapasztalataim szerint minden második lány belemegy perverzebb játékokba és a legtöbbször élvezik is, de ehhez egy olyan pasi kell, aki szép lassan belevezeti őket.

Vannak fap*csa ismerőseim akik még fényben sem szexelnek szívesen, de akik picit nyitottabbak (ezt észreveszed már beszélgetésekben), azok nem hátrálnak el játékoktól.

2017. júl. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Manapság a kamaszlányoktól a 40-es (elvált) családanyákig tömegével forgatják a nők a Szürke 50-t és arról fantáziálnak, hogy majd jön a nagy dom, aki feldobja az unalmas életüket. Bőven van miből válogatni.
2017. júl. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A szürke 50 árnyalata,kicsit másképp.

Lefogadom,hogy te sem szeretkezel,hanem baxol:D

2017. júl. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!