Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak már arra is képesek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak már arra is képesek felizgulni, ha látnak egy nőt fehérneműt vásárolni? Vagy most miért történt ez velem?

Figyelt kérdés
Ma voltam egy ruhaüzletben vásárolni. Nézegettem a fehérneműket, (pontosabban a tangabugyikat) főleg ezeket a kicsit szexibb, csipkés fazonúakat, erre ott áll nem messze egy srác és engem bámul majden nyálcsorgatva, ahogy méregetem magamon a bugyikat a tükörben, hogy passzolna-e, jól áll, meg ilyenek. Már nekem volt kínos és kellemetlen. Inkább el is mentem onnan. Aztán végül a kasszában állok egy melltartóval + bugyival 2 másik srác meg előttem, és mellettem is bámul. Aztán az egyik elfordul és a nadrágját igazítja elől. Ez most mi?
2017. júl. 13. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Képzelőerő :D


L

2017. júl. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Pontosan! :D

F

2017. júl. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Írj nekem mesélek :)
2017. júl. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"méregetem magamon a bugyikat a tükörben, hogy passzolna-e, jól áll, meg ilyenek."


Azért ezt diszkrétebben szokták mondjuk próbafülkében. Jó hogy nem mutattál be egy csikló orgazmust női ejakulációval, aztán csoda, ha bámulnak.

2017. júl. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

múltkor egy csaj kis latex pic * sanadrágot próbált úgy h kijött az öltözőből, ott azért én is bámultam rendesen. nem is próbáltam leplezni :D bár ott valszeg ez is volt a cél.

a te esetedben csak szimplán paraszt volt az illető, van ilyen.

2017. júl. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem eszembe nem jutott még, hogy ruhavásárlás közben lessem a csajokat. :D Ha jó csajt látok, úgyis megnézem, akár ruhaboltban van, akár nem.


Lehet, valami bugyifétise volt a srácnak. Van ilyen. Biztos meg is vette volna a régi, használt bugyidat jó pénzért és örülne neki.

2017. júl. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!