Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan lány akit izgat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány akit izgat hogy prosztatamasszázst végezzen egy pasinak?

Figyelt kérdés
Szivesen kipróbálnám, természetesen full hetero vagyok

2017. júl. 14. 05:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

IGEN! Nagyon izgat,ha lenne barátom és megengedné, bízna bennem annyira akkor szívesen csinálnám neki. Szerintem nekem is élvezetes lenne. A gondolata is...hm.


19/L

2017. júl. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
én már csináltam párszor az egyik volt barátomnak, izgató a dolog ő meg hatalmasat élvezett
2017. júl. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Pasiként mondom, hogy szerintem iszonyat ügyesnek kell lennie a lánynak. Tapasztalatból mondom.
2017. júl. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon szívesen kipróbálnám, jó lenne profinak lenni benne és szívesen kényeztetném így a pasikat.
2017. júl. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lányok én rajtam kipróbálhatnatok írjatok privátban.

34ffi

2017. aug. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!