Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyik lány barátom dugni akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik lány barátom dugni akar velem, és én is vele. De nemtudom hogyan fogjak hozzá?

Figyelt kérdés

2017. júl. 14. 06:57
 1/7 anonim ***** válasza:
97%

Lehúzod a nadrágod, aztán a csaj letérdel les#ja a fa#dat/ keményre sz#p utàna levetkőztök a csaj széttárja a lábait te pedig berakod a lompost a p#ba és kibe húzogatod. Védekezni nem árt!


De...szerintem te inkább még ne szexelj!


19/L

2017. júl. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
én azért szerettem a fiú barátommal szexelni mert nem voltak gátlások és tabuk, csak ajánlani tudom és ne görcsölj rá! baráti szex a legjobb! N
2017. júl. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Először nőjj fel a szexhez, aztán majd tudni fogod, hogy, hogyan csináld!
2017. júl. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mint a kenyérszeleteléshez...kicsomagolod a kenyeret a papírból, megfelelő szögben ráhelyezed a deszkára, élesíteted a " műszert", aztán beledöföd a megfelelő helyen és jöhet a húzó- toló mozgás...
2017. júl. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ne hallgass arra, aki azt mondja, hogy a barati szex a legjobb. akkor igazan jo a szex, ha erzelmekkel teli, es itt nem baratsagrol beszelek, meg ha nem is a nagy langolo szerelemrol.. de azert minimum szerelemfelerol. igaza baratsag nem hajlik at szerelembe.
2017. júl. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyik a szomorúbb, hogy nekem sose voltak ilyen barátaim, vagy hogy ilyen töketleneknek meg van...
2017. júl. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, amikor az egyik "barátoddal" szexelsz, az már minden csak éppen nem baráti kapcsolat.
2017. júl. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!