Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Körülmetélt pénisszel tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körülmetélt pénisszel tényleg élvezhetetlen az orális szex?

Figyelt kérdés
Egészségügyi okokból, kiskoromban körülmetéltek. Mostanában elég sokat olvasgattam a témában, és sokan azt írták, hogy ugye a makkot nem fedi a fityma, tehát folyamatosan dörzsölődik, ezáltal kevésbé lesz érzékeny, mint a normál. Ez azt jelenti, hogy nem csak az orális szex, hanem az összes szexfajta rosszabb lesz? :(

2017. júl. 15. 02:01
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Ez eléggé baromság. Én 2 perc alatt úgy el tudok élvezni bármitől, mint a huzat :D
2017. júl. 15. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Ez egy erősen vitatott kérdés, és igazából senki sem tudja mivel nem lehet objektíven mérni.

Van igazságtartalma, és az sem mindegy mennyi belső bőrt hagytak meg a fitymából hiszen az még érzékenyebb is mint a makk.

Ezen felül szerintem erősen egyéni adottság, már önmagában az is, hogy a metélt pénisz bőre miképp alkalmazkodik a csupaszsághoz.

Képeken szoktam látni elég eltérő állapotokat, van ahol egészen élénken néz ki még metélten is és van ahol látszik, hogy kissé vastagodott a bőr, szóval egyéni dolog is.

Illetve közrejátszik még, hogy milyen alsót viselsz, vagy mennyire erőteljesen és milyen gyakran maszturbálsz.


Azt hiszem a pénisz természetes velejárója, hogy idővel érzéketlenebb lesz, ez a születésüktől fogva metélteknél még előny is, hisz fiatal korban mire eljutnak a szexuális éréshez már nem lesz meg a túlérzékenység.

A fitymásoknál (persze ez is változó) van egy réteg akiknek alapból annyira érzékeny a makkjuk, hogy szinte fáj, ha hozzáérnek.

De ez idővel elmúlik.

Nekem van fitymám, így én magamon is észrevettem a változást, sosem volt túl érzékeny, de pár éve még pusztán a makk sikosítós kézzel való ingerlése túl sok volt nekem, mint inger, manapság meg simán megteszem, pedig már előtte is maszturbáltam éveket.


Az idősebb korosztály szokott arról beszámolni, hogy 50 körül már nagyon érzéketlenné válik a metélt szerszám, szóval a fital korban nyert előny itt válik igazán hátránnyá.

De ez egyedi adottság, genetika, életmód kérdése is szerintem.


Azt gondolom, hogy most fiatalon még ez nem jelenthet érzéketlenség szempontjából komoly hátrányt.

Matematikailag mindenképp érzéketlenebb hiszen a fitymában is rengeteg az érző ideg, erre szokták azt mondani az orvosok, hogy végül is nem baj, mert a szex élvezete mégis csak fejben dől el.


Szerintem azok sem mondhatnak igazán objektív véleményt, akik sokáig fitymával éltek, majd átestek a metélésen, hiszen teljesen más születés után eleve így felnőni, eleve más ingerekre drótozza be magát az ember agya ha metélt szerszámmal nősz fel.

Aztán meg, aki frissen metélt, annak még eleve nem azonnal vastagszik meg a bőr, meg válik gyorsabban érzéketlenné, viszont azonnal jóval erősebbnek érzik az ingert, ha közvetlen a makkjukat ingerlik, ezért nem adnék a véleményükre.


Elmondom én mit gondolok, nem vagyok metélt, de nemrég átestem életem első szexuális élményén és számomra az derült ki, hogy orálnál sokkal élvezetesebb lett volna, ha metélt vagyok.

A fitymám inkább csak útban volt, és igazából csak a makkom és az alatta lévő belső bőr volt érzékeny.

Biztos vagyok benne, hogy szexnél ugyanez.

A kézimunka is jobban ment volna, ha csak sikosítóval kellett volna dolgozni rajta.


Szóval százalékban biztos érzéketlenebb és vigyázni is kell rá, de technikailag viszont annyival praktikusabb lehet a szexben ami miatt már azt kell, hogy mondjam szerintem akár meg is éri.


Aztán ott van még a fitymafék kérdése.

Ugye amerikában a metélésnél gyakran ezt is leveszik, közben az ellentábor azzal érvel, hogy ez a pénisz legérzékenyebb pontja, mintha elvennék a férfiak g pontját, és ez mekkora hiba.


Sokáig azt gondoltam ez tényleg nem oké, nekem is elég érzékeny ott, ha csak azt a területet simogatnám újjal, valószínű attól is el tudnék menni, ami elég nagy dolog.

Így kifejezetten kíváncsi voltam, milyen jól eső érzés lesz orális szxnél az a rész?

Hát azt kell, hogy mondjam, semmi különöset nem éreztem ott, mintha nem is lenne.

Egészében éreztem a péniszemet, de máshogy mint maszturbálásnál, így most azt kell, mondjam, annyit nem számít.


Szerintem ne bánkódj, sokat nem vesztettél csak egy másféle élmény, viszont ennek is megvan az előnye.


Én mindig is szerettem a fitymám, de azt hiszem jobb lenne metéltnek lenni, praktikusabb lenne a szex is, technikailag könnyebb.

Persze a minimum, hogy esztétikusan legyen megcsinálva, meg ne alacsony és feszes stílusban mert az tényleg kicseszés.


Neked, hogy csinálták, milyen stílusban van vágva?

2017. júl. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz. Nekem kiskorom óta körülmetélt a farkam és elég érzékeny a makkom :)
2017. júl. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Nem igaz. Én felnőttként lettem metélt, még jobb is a szex így, minden formában.
2017. júl. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Én nem tudnék ebben igazságot tenni. Annyit tudok, hogy kamaszként gyorstüzelő voltam, ezért Fritz Kahn tanácsát követve egy ideig hátrahúzott fitymával éltem a hétköznapjaimat. Hogy pusztán ez segített-e, arra nem mernék megesküdni, de tény, hogy normalizálódott a helyzet.
2017. júl. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is nagyon élvezem az orális szexet így, egyáltalán nem érzéketlen, és gyorsan el lehet juttatni a végére. Ha többet akarunk, akkor igazából vigyázni is kell a jóval. :D Nekem is felnőttént lett megcsinálva, 2 évvel ezelőtt.

30/F

2018. szept. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!