Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van aki kb minden nap mást...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki kb minden nap mást akar a szexben?

Figyelt kérdés
tudom több millió féle póz van stb.. de arra lennék kíváncsi, hogy pl egyik nap az tetszett , (főleg pl láb feszistának), hogy csaj kiverte lábbal, de másnap meg teljesen mást kíván az ember pl. most csak sima dugást stb... és kb az egyik a másikhoz olyan , hogy ma ez elégített ki , holnap meg emez , és azt nem kívánom ,ami tegnap volt.
2017. júl. 17. 00:59
 1/6 anonim ***** válasza:
gondolom ezekre rángatod a bőrt, mert nőt még messziről semláttál.
2017. júl. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
tegyük fel , hogy 22 éves szűz vagyok, de van pénzem meg minden , szoval szexelni bármikor tudnék, és akarok is. de kérlek a kérdésre a választ.
2017. júl. 17. 01:04
 3/6 anonim ***** válasza:

De ha mindezt félre tesszük nem gáz, én is sokszor változok ilyen téren, csaj függő is, mert ha jó a segge hátulról jobban izgat, ha szép a szeme akkor tuti misszibe tolom...na meg hangulat is ha hullaa vagyok akkor "dolgozzon"ő....

És mielőtt bekérdezel ieen mindíg másik póz izgat, vannak favoritok, de sokszor mást akarok és próbálok ki.

2017. júl. 17. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehetséges ilyen, bár inkább szűk tartományban. Pl. valaki egyik nap vad szexet akar, a másik nap lágyabbat. Rám időszakok jellemzőbbek. Van, hogy rám jön a lábfétis, van, hogy a mell. Szerencsére sosem volt gondom, belementek a barátnőim.
2017. júl. 17. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, szeretem a " változatosságot" a szexben, de ez inkább azt jelenti, hogy bizonyos dolgok ( 5-10) " ismétlődnek"... mikor melyikhez van kedvem.
2017. júl. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat.
2017. júl. 17. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!