Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, kipróbálnék valamit a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, kipróbálnék valamit a barátnőmmel, de nem tudom, hogyan fog reagálni, ti hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Alig pár hete vagyunk együtt, nem valami perverz a csaj, sőt egész kis ártatlan lélek, de azért már látom rajta, hogy kezdi levetkőzni gátlásait, magasabb az önbizalma, és bátrabb mikor kettesben vagyunk.

Mindemellett kíváncsi természet, és rövid unszolás után benne van új dolgokban is.


Holnap étterembe megyünk, és már megmutatta, hogy milyen ruhát fog felvenni, ami nagyon jó, mert szoknyás alja van, de nem túl bő, olyan combközépig ér, egész szexi kis darab.. :D Na most azt találtam ki, hogy vacsora közben megkérem rá, hogy legyen jó kislány és menjen ki a mosdóba vegye le a bugyiját és az asztal alatt adja át nekem:)

Ti ezen kiakadnátok? Vagy inkább viccesnek esetleg izgatónak tartanátok?



2017. júl. 17. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez még izgató is lehetne, de nem pár hét után...
2017. júl. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szóval akkor te ezt pár hét után még túlzásnak vélnéd?! Mennyi idő után lenne oké a dolog?
2017. júl. 17. 20:11
 3/11 anonim ***** válasza:
Én, hasonlót, fél év után játszottam be... de, lehet, hogy ő vállalkozóbb szellem. ;)
2017. júl. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem izgató, én pár hét után is megcsinálnám. :)
2017. júl. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
16 évesen? Xd mert az illető csaj annyi.
2017. júl. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16 évesen lehet megcsinál olyan amit később már nem.
2017. júl. 18. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Túl sok A szürke 50 árnyalatát néztél... Áhh... butus készítők, elfelejtették odaírni a végére: NE PRÓBÁLJÁK KI
2017. júl. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Konkrétan még a trailerét sem láttam, nem hogy a filmet..

Honnan vettétek ezt a 16 évest.. Bár csak tudnám :D


Aki normális választ adott annak köszönöm. :)

2017. júl. 18. 09:54
 9/11 anonim ***** válasza:

TISZTA SZÜRKE 50 ÁRNYALATA B#MEG!

Nagyon eredeti ..


19/L

2017. júl. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vicces..
2017. júl. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!