Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha a barátom nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátom nem akar velem szexelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

21 éves lány vagyok,a barátom 31 éves. 8 hónapja vagyunk együtt. Eleinte minden nap szexeltünk,legalább kétszer,viszont két hónap után ez megváltozott... Mostanában,ha heti három alkalommal összebújunk egy kicsit,akkor már sokat mondok. Az elmúlt hónapban volt olyan is,hogy öt naponta volt szex és nem csak azért esik rosszul ez,mert kívánom Őt,hanem azért is,mert félek,hogy mi van,ha már nem tart annyira vonzónak,mint az elején,nem kíván és uncsi vagyok neki? Beszéltem már vele erről és azt mondta,hogy csak fáradt,egész nap dolgozik és mivel komolyan együtt vagyunk és együtt is élünk,ezért úgy volt vele,hogy nem ez a legfontosabb dolog. Én ezt értem és jól is esett valamilyen szinten,viszont az elején ugyanennyi munkája volt,mint most és ez nem volt probléma. Ő egy csodálatos ember és nagyon szeretem,nem akarok semmit erőltetni és nem akarom,hogy emiatt rosszul érezze magát,viszont jó lenne többet szexelni. Nem fogom meg csalni emiatt,magától értetődik,annál jobban szeretem. Miért lehet ez és mit tegyek?


2017. júl. 17. 21:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
13%
Mert mar mas lyukban edzi a kardot:)
2017. júl. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez azért nagyon átlátszó kifogás, hogy sok a munkája, pedig régen is ugyanannyi volt, de akkor nem volt ez probléma neki. Ez nem tűnt fel neked?
2017. júl. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennek csupán annyi az oka, hogy fáradt, egész nap dolgozik és mivel komolyan együtt vagytok és együtt is éltek, ezért úgy van vele, hogy nem ez a legfontosabb dolog. :)
2017. júl. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
:D Első! Ismerem annyira,hogy nem tenné meg,ha pedig mást akarna,akkor inkább szakítana.. Tudom,ez hihetetlen manapság,de így van és bízom benne ilyen szempontból,ezért nem is írtam bele a kérdésbe sem. De tegyük fel,ha így is lenne,egész nap dolgozik és egyből munka után haza jön,ezért nem lenne ideje rá,a munkahelye pedig olyan hely,ahol ez nem kivitelezhető. Szóval ezt kizárnám..
2017. júl. 17. 21:52
 5/15 A kérdező kommentje:
Második! Pont ez az,hogy eleinte ez nem volt probléma.. Ha nem tűnt volna fel,nem írom ki a kérdést. :)
2017. júl. 17. 21:59
 6/15 anonim ***** válasza:

Próbáld rávenni, csak van 1-2 ötleted.

De ne erőltesd, normális hogy ídővel kevesebbet szexeltek.

Mond el neki h ez zavar.

Vagy nem igen beszélgettek.

Barátnőm már lazán odavágná h "mi van nem akarsz" huncutan....

Légy kezdeményező.

2017. júl. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

22:22 Köszönöm,ez egy kicsit megnyugtatott,hogy normális,ha idővel csökken a szex. :) Igazság szerint,ez az első hosszabb kapcsolatom és ilyen téren elég buta vagyok,nem tudom,hogy hogy működnek a dolgok. :D

Már próbáltam szinte mindent és az elmúlt időben mindig én kezdeményeztem,mikor szexeltünk... Szeretném,ha Ő is lépne ezügyben. De ezért nem is értem,mert a viszonyunk bensőséges,mindent meg tudunk beszélni. Szokta csapkodni a fenekem,megfogja a cicim,mindig mondja,hogy mennyire tetszek neki stb. De a szexig nem szoktunk eljutni. Gondolkodtam rajta,hogy talán nem jó a szex? De mivel az elején változatos volt és láttam rajta,hogy élvezi,ezért nem hiszem. Fogalmam sincs.. :(

2017. júl. 17. 22:34
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Más, olyan dolog van a háttérben amiről, 31 éves férfiként nincs annyi gerince hogy őszintén beszéljen veled róla... Szánalmas egy pasi, tekintve hogy egy komoly párkapcsolat alapja az őszinte kommunikáció...


Sajnállak kislány, jobbat érdemelnél...

2017. júl. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2 hónap után napi kettőről heti kettőre, az nem normális csökkenés, sunyít a pasid valamiben, főleg, hogy nem is kezdeményez.
2017. júl. 18. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Perszw és eddig nem melozott ugyanannyot.

Ugy van vele, megkapott, már hová teperjen tovább.


Én komolyan elbeszélgetnék vele, és ha nem változtat, akkor hello.

Amugy ez csak romlani fog.


Érdekes, a párom 9orát távol van melo miatt és este simán elkap, mert kiván.

2017. júl. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!