Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nektek mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mennyire fontos hogy egy férfi jól tudja csinalni az orális szexet?

Figyelt kérdés
Másodlagos vagy a legfontosabb az ágyban?

2017. júl. 18. 09:38
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Számomra másodlagos.
2017. júl. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
Fontosabb h jobban dugjon. De ez is nagyon fontos. Ha nem jol csinalja elmondom neki h csinalja. Ennyi.
2017. júl. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
12%

Nincs tapasztalatom, de szerintem inkább másodlagos lenne.


19/L

2017. júl. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Semennyire, mert nem igénylem az orált. (Nem rossz amúgy, de képtelen vagyok tőle elélvezni, elég kevés stimuláció ér olyankor.)
2017. júl. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Elsodleges

Mivel nincs huvelyi orgazmusom igy ha szarul nyal akkor eselyem sincsen ra

2017. júl. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
érdekes módon tegnap kocsiban beszélgettünk erről a párommal, és neki ez másodlagos, és sok másik csajnak is. Oké az orál, az előjáték, de ha fel vannak izgulva, akkor nekik egy jó dugás kell és nem nyelv.
2017. júl. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én imádom az orált és még mást is ami szóba jöhet.Én imádom,ha kinyalnak és közben cumizhatok.Szeretek a száján lovagolva beleélvezni.Utána is leszpom,ha kell,vagy amit akar.Nekem más is lényeges a sex-ben ,de kívánom ezt is nagyon.Szeretem ha érzem a számban,puncimban ,vagy popsimba mikor lüktetve elmegy.Igen fontos,de kell,hogy mást is tudjon,de nagyon jól.Ez az összes tesz ki egy egészet,nincs fontossági sorrend.
2017. júl. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nekem a jó orál fontosabb, mint a jó dugás, úgyhogy nekem nagyon fontos.
2017. júl. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem jó szoktam szólni, hogy hogyan csinálja és akkor máris jó. :) Szóval nem szempont.
2017. júl. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mivel nincs hüvelyi orgazmusom nekem sem, fontos eléggé.
2017. júl. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!