Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt egyéjszakás kalandotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egyéjszakás kalandotok buliban, fesztiválon? Elmesélnétek a történetét, akár privátban?

Figyelt kérdés

2017. júl. 18. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
6%

Volt!


Nem...

2017. júl. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja,szexeltünk.Röviden ennyi.
2017. júl. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Volt, szexeltunk, másnap baromságokat hordtam ossze es nem lett folytatása
2017. júl. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja másnap közölte te vagy a 34-ik férfi az életemben.Mikor sétáltunk erre kértem egy feles bonbonmeggyet fél liter kólával erre azt mondta hogy én iszom..
2017. júl. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem majd annyi lány szexel így mint csávó.

Lányok az egèsz èletviteletek is ilyen,máshol is szexeltek ahol tudtok,vagy csak nyári feszteken?

Mi a jó abban hogy többet nem látjátok egymást,ittasan minősègről sem lehet beszèlni...

2017. júl. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Különben az volt a legjobb szexem pedig csak egy egyszerű misszionárius volt de olyat tudott..4 es voltam
2017. júl. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#6-os


Elmeséled az élményed?

2017. júl. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Olyat tudott?

Mi volt az amit egy másik nem tudna?

Szerintetek mennyi lány szexel így 10 ből 6,7t?

2017. júl. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 fannika29 ***** válasza:
Volt, teljesen spontán jött, persze valamennyi részegség is kellett hozzá.. :)
2017. júl. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

volt....Többször mint az illendő lenne egy hölgyhöz:D!

Az a kis idő azzal az idegennel tele lehet érzelemmel ha úgy állunk hozzá. Szerencsére mindig olyan férfiakkal szúrtuk ki egymást aki hasonlóan vélekedik.

Talán a legkülönlegesebb: A SZIN-en történt 21voltam, az egyik pultnál összebarátkoztam egy 40körüli férfival, beszélgetni kezdtünk kedves volt, udvarolt nekem de a szemében láttam, hogy szana szét akar tépni. Boldogan hagytam magam bevezetni a kis sátrába, iszogattunk, nevetgéltünk, csókolóztunk és ez az úr engem olyan érzékien és szeretettel símogatott mint azóta se senki. Annyira nedves voltam, hogy csorgott a combomon az izgalom. A nyelve isteni volt, a férfiassága kőkemény. Széttépett:) Kb 2órán át kényeztettük egymást, majd beszélgettünk az élet nagy dolgairól, a Kispál és a borz zenekarról és, hogy micsoda szerencse hogy összetalálkoztunk. Megcsókoltuk egymást majd elváltak útjaink. Jó móka volt:)

2018. jún. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!