Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan lányok akik egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok akik egy hónapon belül vagy akár 2-3 hét után lefeküdne az új barátjával?

Figyelt kérdés

Vagy akár hamarabb. Léteznek ilyen lányok tényleg? Mert ilyet én csak hallomásból ismerek. Mindíg fél év vagy 2-3 hónap után volt szex.

Leginkább 17 - 25 körüli korosztály érdekelne. Kort is légyszi.



2017. júl. 19. 22:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Hát akkor te valamit nagyon rosszul csináltál, nekem vagy 1 hét vagy még kapcs előtt volt mindíg. Olyan lánnyal sosem találkoztam aki ennyit váratott volna.
2017. júl. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

Én nem szoktam ennyit várni. Ha minden jó és vonz a másik fel nem barátom magam :) pár nap is elég hozza, ha jól elbeszélgettek :) meg nem fáztam rá ilyesmivel. Én azokat nem értem akik fel évig képesek kibírni. Akik vonzzák egymást nem

Tudnak ennyit várni, képtelenség.

2017. júl. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
"Varatom
2017. júl. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
34%

25 voltam mikor a 2. privát találkozásunkkor teherbe estem...

3 napja voltunk együtt..

(Kb fél éve egy munkahelyen dolgoztunk és amikor csak lehetőségünk volt rá beszélgettünk -mondjuk ez elég ritka volt sajnos-, de soha nem volt olyan téma amiből bármelyikünk is azt gondolta volna hogy ebből akármi is lesz...)

A szüzességemet pedig 18 évesen, 1 hónap után vesztettem el

2017. júl. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Hát akkor csak nem volt szerencsém :/

Írhattok még :D

2017. júl. 19. 23:02
 6/15 anonim ***** válasza:
Első alkalommal (szűz is voltam) 3 hónapot vártam, a második párommal az 1 hónap alig volt meg. Vele szikrázott a levegő a kezdetektől. 22l
2017. júl. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

25 évesen feküdtem le először egy hét után valakivel, igaz már 4 hónapja barátok voltunk. Utána évekig tartott a kapcsolatunk. Azóta nem várok ezzel.

(az előtte lévővel nekem is fél évre jött ki a dolog, igaz ő közben pár hónapot külföldön volt. Első alkalom után már nem akart többet)

2017. júl. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
28%

Nekem két három hónap kell mire valamelyest megismerem a másikat. Én tényleg szeretném ismerni azt akivel együtt vagyok, akivel majd szeretnék szeretkezni aztán megosztani vele az ételemet. Olyannal pl soha nem szexelnék akit csak kívánok nagyon nagyon, akit nem szeretek, csak kedvelem. Az ilyenben nem bíznék annyira, nem ismerem....magamat és őt is szeretnem és elfogadnom kell és őszintén, nyitottan szeretni, annyira, amennyire csak lehet valamit. A vágy csak valódi lehet, feltétlen reflexek tömege segíti- ha nincs vágy- akkor elcseszett szerepjáték az egész, amibe nincs értelme belefogni.

Tehát ha ismerem magam,tudom pontosan,hogy mit akarok,késznek érzem magam, és ismerem a másikat, kívánom és érezem, hogy ő is vágyik rám akkor mehet a szex.Ha viszont zavar alapvetően az egészben bármi- a hely, a mód, az idő, a helyzet, stb.- azt először tisztázni kell. Mert élvezni nem lehet fél fenékkel, csak teljes önfeladással. Egyesülni - ezt jelenti a vágy, eggyé válni, élvezni, belehalni- ha ezt nem akarom bármiért, nem szabad hozzáfogni- akkor. Szóval a vágy, a zsigeri vonzódás b#ttul kevés. Viszont az időt sem húznám max 4 hónap, de inkább nem szeretnék ennek keretet adni.Aki szeretNE az szerintem képes rám várni kicsit.



19/L

2017. júl. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Oh F#K. Életemet* rosszul írtam.


19/L

2017. júl. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

A szuzessegem 3 het egyuttjaras utan veszitettem el. A masodik kapcsolatomnal pedig azonnal belementem a sraccal. Az elozovel 7 honapig voltam egyutt a masik sraccal meg meg mindig egyutt vagyok(3 honapon tul)

18/L

2017. júl. 20. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!