Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szerintetek nagyon bu....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek nagyon bu. Is ha én mint 35 ffi intim gyantázásrá járok? Tetszene nektek? Kört is

Figyelt kérdés
Felül enyhe fazon de a tövétől egészen a zacsim át a fenék belsőleg szoktam. Higiéniai és nyqron jobb.
2017. júl. 22. 07:38
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Nekem a természetesség jön be, max. rövidítse le, ha nagyon akarja...amit te csinálsz, ahogy írod is nekem nagyon b**zis.
2017. júl. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De hol csinálnak ilyent? Vidéken még megyeszékhelyeken sem vállalnak férfi intimgyantát.
2017. júl. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ahogy te neked jó! Az ápoltság fontos, nem tartom b#nak viszont tény,hogy nekem is a természetes jön be jobban - ami rövidre vágott - nyírt (mégis szőrös marad) de ápolt. A csupasszal sincs baj amúgy.


19/L

2017. júl. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
szerintem nincs ebben semmi bu zis! nekem bejön az ilyen (is).
2017. júl. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Oszt?:D


Szerinted rajtad kívül hány ember jár még ezzel kozmetikushoz... én multkor voltam - szeretem az ápoltságot - hogy leszedessem a vállaimról meg a hátamról a szőrt, nincs sok de én akkor is szeretem az igényességet, a kozmetikus ismerős, nő, és mondta hogy férfiak - nők egyformán gyantáztatnak odalent, hatásos... mert rendszeres gyantáztatás esetén nagyon megnyengülnek a szőrszálak, ritkás lesz! Én mondjuk borotválom, azért rohadt vékony a bőr, azt legyantáztatni....kemény. Mind két nemnél rengeteg ott az idegvégződés, nem véletlenül!

2017. júl. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#5-ös

a szőrös már nem is lehet igényes?...szerencsétlen

2017. júl. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%

De, szőrös háttál te rohadt igényes tudsz lenni.


Kőbölcsős...

2017. júl. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Felül megvan hagyva.

Mert a teljesen szőrtelen az nem jön be olyan mintha egy kisfiú lenne

2017. júl. 22. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!