Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudtok ajánlani filmeket,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok ajánlani filmeket, amiket barátnővel meglehet nézni?

Figyelt kérdés

Jövőhéten végre itthon leszek egy hét szabin, és minden percét ki akarom élvezni a barátnőmmel. Már hetekkel ezelőtt szerveztem néhány programot, szóval nappal nem fogunk unatkozni, de estére kellene valami jó kis film. Ő nagyon szereti a filmeket, minden este megnéznénk egy párat.


Én amiket letöltöttem eddig: Barátság extrákkal, College-Tábor a köbön, Egy őrült pillanat, Amerikai pite, Apja lánya, Aki bújt, aki nem!


Amúgy mindenféle filmet szeret. Horror, romantikus, akció, vígjáték.


Ti miket ajánlotok? Mik a kedvencek?

Én az ilyen bulis filmeket is szeretem, amiben huszonéves csajok vannak, és van benne egy kis szex. Ilyen pl az Egy őrült pillanat. Fúú ez nagyon tetszett, van ehhez hasonló?


Filmnézős maraton este lesz a napokban, persze szex után😅😉 24/F



2017. júl. 23. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Köpök a sírodra 1-3

Mi Párommal meg néztük.

23N

2017. júl. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bence te vagy?
2017. júl. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
17%
Én is a "Köpök a sírodra" című filmeket ajánlanám. Abba van minden: fiatal csaj, szex, kínzás stb... :D
2017. júl. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ryan közlegény emgmentése. :D Ha ezt végignézi a kedvedért lány ltére, vedd el feleségül. :D
2017. júl. 25. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!