Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti hogyan kezelitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti hogyan kezelitek azt a helyzetet, hogy perverzebbek vagytok a párotoknál?

Figyelt kérdés
Természetesen a kérdés azokhoz szól, akik perverzebbek.
2017. júl. 23. 21:02
 1/5 Tompadúr ***** válasza:

Hát mivel nálam perverzebb nő partnerem még Sosem volt így nagyon érdekelnek a válaszok engem is.

26/F

2017. júl. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megélik... O.o
2017. júl. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 icu75 ***** válasza:
Boldogulok vele. Nyilván beszélünk/tünk erről a párommal. Ha hagysz időt, akkor egy-két dolog kíváncsivá teszi, majd vággyá alakul benne. Akkor nagyon örülsz,hogy együtt megélhetitek. A többi marad fantázia...
2017. júl. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem a legtöbb lány vagy nem mutatja ki az igazi perverzségét, mert fél valamitől, vagy többet mutat mint kellene.

Egy "perverz" lánnyal találkoztam eddig, volt is köztünk valami, nagyon szexmániásnak állította be mindig magát, de amikor oda került a sor, akkor kis nyuszi volt.

Nem mondom, átlagnál talán merészebb, de azért mégis kevés.

2017. júl. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem mutatom ki. Mivel elég konzervatív voltam anno mikor összejöttünk. Tinikent gátlásos voltam nagyon. Rémisztő volt a perverz szó is. Most meg izgató. Azóta eltelt jo sok év. Ő csak ritkán vadul be annyira ahogy az nekem lelkileg is kielégítő. Azt sem tudja hogy vibrim. Azt sem hogy vágyom erre arra....vettem már szexis rucit, tudom h enyhe ruhafétise van. De azt sem nagyon akarja megélni...egyszer bebolondulok elé dobom a kötelet, szájpecket, nyakörvet pórazzal és csak annyit mondok hogy láss munkahoz 😂 ugyan mit dobna..passz.
2019. márc. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!