Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gaz ha csak igy tudok szexelni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gaz ha csak igy tudok szexelni?

Figyelt kérdés
Ferfi vagyok. Csak ugy tudok elmenni szex kozbe ha kiveszem, magamnak verem 1-2percig es vissza rakom, húzok parat meg a paromba es elsulok. Se a baratnom kezéről se a puncijatol nem tudok elmenni, pedig izgat, de a peniszem nem kap olyan ingyért. Nagyon gaz ez igy?
2017. júl. 24. 05:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Ha beleképzelem magam a nő helyébe, akkor igencsak sértőnek érezném.
2017. júl. 24. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Igy csináljuk mar 1-2 honapja. Elotte sem sikerult nekem massal máshogy. Ezt tudja o is.
2017. júl. 24. 05:13
 3/25 anonim ***** válasza:
Nem tehetsz róla. De próbálgassátok a pózokat ahol jobban szorít esetleg a csajod, neki is nagyobb öröm ahogy látja ahogy élvezed.... vannak olyan csajok akik arra nedvesednek durván hogy szophatnak, jó sokáig..
2017. júl. 24. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Csak megérti... am is jobb azert hogy benne fejezem be. De máshogy nem tudnak elképzelni se.. olyan intenzitással nem tudnam neki csinalni es nem is szorít annyira amitol elmennek,muszály hogy kicsit ra segítsek. Szopni nem nagyon szeret.
2017. júl. 24. 05:19
 5/25 anonim ***** válasza:
Csináld úgy hogy hosszú legyen az előjáték - magadat is felhúzod vele....- hogy legalább 2x elélvezzen, harmadszorra már szűkebb lesz!
2017. júl. 24. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Milyen vastag a péniszed?
2017. júl. 24. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Fene se tudja nem meregetem. 6-7 centi átmérőjű kb.. nem tom tenyleg. Szerinte nem kicsi, szerintem lehetne nagyobb...
2017. júl. 24. 06:06
 8/25 anonim ***** válasza:
6-7 centi??? Az rendkívül vaskosnak számít ha valóban akkora. Akkor az a lehetőség kizárható, hogy "lötyög" a farkad a punciban és ezért nem érzel semmit
2017. júl. 24. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Mivel mérted le?
2017. júl. 24. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Van ilyen
2017. júl. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!