Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, miért van ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért van ez?

Figyelt kérdés
Szerepjátékban mindenki akivel játszottam azt mondja én vagyok a legjobb. képcserébe is belemennek, és még ott is jó vagyok állítólag. Mégis ha találkozni akarok, senki nem akar. Már nagyon csalódott vagyok ez miatt.

2017. júl. 24. 08:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ?
2019. jan. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
40, de ez szerintem mindegy a kérdés szempontjából. Vagy arra gondolsz, hogy csak szivatnak?
2019. jan. 30. 21:34
 13/22 Bummer ***** válasza:
65%

Mert nagyon soknak csak ennyi kell bármit is mondanak.

Kicsit ki élik maguk aztán "lenyugszanak".

Ilyen fordítva is előfordul.

S persze néha olyan is akivel személyes is.

2019. febr. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
66%

Mert aki szerepjátékozik, az nem akar, nem is fog találkozni, az a fantáziálásról szól. Aki meg talizni akar, az nem fog ilyen marhaságokkal foglalkozni mint a szerepjáték.

Amúgy meg többségébe pasikkal írogatsz, akik csajnak adják ki magukat és facés,vagy netes képeket küldenek.

2019. márc. 15. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
80%
Ennyi idősen már ismerhetnéd minimálisan a nőket. Attól hogy te azt hiszed, hogy 2 mondat után már sínen vagy a csaj ágyába, neki elég lehet az is hogy így fantáziálgat, maszturbál egyet és kész. Csak ugye a pasik azt hiszik hogy ha már rájuk mosolyog egy nő, esetleg válaszol nekik itt privátban, akkor hú ez dugni akar velem. Nem akarnak minden idegen pasit felengedni az ágyukba...
2019. aug. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
67%
Már maga az a kifejezés, hogy te vagy a legjobb, még akkor is ha tudod magadról, hogy csúcsszuper vagy, tudhatnád, hogy hazugság. Ilyet a lány csak akkor mond, ha a férfi egójára akar játszani
2019. aug. 14. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert sokan egy ellaposodott kapcsolatba vannak és keresik az izgalmat, de megcsalas nélkül
2019. aug. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Nem gondolom, hogy én vagyok a legjobb... Messze nem. De többen is írták, hogy én vagyok a legjobb azok közül akikkel eddig próbálták.

2 mondat után? 😅 van akivel több mint 6 hónapot játszottunk, beszélgettünk.

Lehet tényleg naív vagyok. 🤔

2019. aug. 14. 08:49
 19/22 anonim ***** válasza:
Jó de míg te pár kedves levélváltás után úgy gondolkodsz, hogy uh ha ügyes leszek ebből szex lesz, addig ő lehet csak tényleg beszélgetni akar. Aztán ha erőlteted a találkozót akkor meg eltűnik. Mert ő lehet csak beszélgetni, barátkozni akart, de ha egy pasi erőlteti a talit a szex téma után, egyértelmű hogy nem barátkozni akar vagy ilyesmi, hanem dugni.
2019. aug. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"Lehet tényleg naív vagyok. 🤔"


Ha tényleg 40 éves vagy, akkor igen

2019. aug. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!