Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Domina vagy domina hajlamú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domina vagy domina hajlamú lányok, a felcsatolhatós műpénisszel való szex az ilyen játékokban nagyon gyakori felszerelés?

Figyelt kérdés

2017. júl. 24. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Yees.
2017. júl. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Nincs ilyen hajlamom. De exemet meg dugtam felcsatolhatóssal kérésére.

Furcsa volt de Tetszett hogy örömet okozhattam neki ;)

2017. júl. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyakori.Engem subok érdekelnének.
2017. júl. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Nem értem, mi köze van a felcsatolhatós férfidugásnak ahhoz, hogy a nő domináns legyen feltételn és a férfi alárendelt ?


Pl. én férfiként domináns vagyok, mégis kipróbálnám, hogy megdug így egy nő.

Nem domina, nem úrnő, mert azokon csak röhögök.

És nem leszek ettől alárendelt vagy megalázott, és nem izgat, hogy szopassanak, hanem egyenesen taszít.

Na és ?


Ez az én elképzelésem szerint úgy a legjobb, ha egy olyan határozott de megalázni nem vágyó nőt találsz, aki bejön szexuálisan és még valami érzelmi töltet is van benne.

Ti meg csak a megalázásra meg a leuralásra mentek.

Miért nem maradhat a férfi férfi és a nő nő ?


20/ffi

2017. júl. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Haver, nagyon le vagyok maradva a mai világtól szex terén... De nem is bánom...
2017. júl. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a felcsatolhatós dolog engem is izgat, pedig pasival nem tudnék elképzelni semmi szexuális dolgot. Szívesen kipróbálnám, ha találnék erre vevő nőt párnak.


Mondjuk én alapból subnak mondom magam, mert a leginkább az alázás (főleg a kis pénisz alázás), lábimádat és az erényöv izgat.

Utóbbival kapcsolatban éppen a napokban láttam egy nagyon izgató videót:

Pasi erényövben, a Dominája/párja beadja neki a viagrát. 30 perc múlva a kicsit már feszülő farkáról leszedi az erényövet, bekeni a péniszét lidokainos zsibbasztókrémmel, felhúz neki két gumit, és így kap a pasi kb. 5 percet, hogy egy szilikon torzóval (nöi feneket formáz punci és anál nyílással) elélvezzen. Letelik az 5 perc, meg kell állnia, ha sikerült, ha nem. Vissza az erényöv, 1 hónap múlva újra próbálkozhat hasonló feltételek mellett.

Iszonyatosan beindította a fantáziámat ez a videó, nagyon tetszik az ötlet. Csak szerintem erre nem, vagy csak nagyon nehezen lehetne olyan lányt találni, aki belemenne. :(


29/f

2017. júl. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6: ez már tényleg elég extrém kicsit, h 1 hónapig van vkin erényöv, és még akkor sem élvezhet el. Más dolog a fantázia, és más dolog a valóság. Biztos jól meggondoltad ezt? Ahogy mondják: vigyázz mit kivánsz.

Mert egyébként habár annak az esélye h ilyen nőt találsz, nagyon-nagyon kicsi, aki ezt önként csinálja veled és még élvezi. Tegyük hozzá h neki is le kell mondania egy csomó dologról pl. a szexről. Szóval kevés esélyt látok erre.

Ellenben pl egy fizetős domina lazán megcsinálja ezt veled, ha megegyeztek. Én voltam már, és ennél sokkal cifrábbakat is megcsinál egyesekkel...

Csak aztán vigyázz, mert ha veszel egy igazi acél erényövet, amit tényleg nagyon nehéz - kvázi lehetetlen vhogy lehegeszteni magadról, és odaadod egy dominának a kulcsot, akkor tényleg lehet h hónapokra bezár, és nincs visszaút, már ha ez volt a kívánságod.


Egyébként h a kérdéshez is hozzászóljak: a felcsatolhatós szex nagyon gyakori de nem alap, és az is változó, h büntetés, v jutalom része-e, esetleg szimplán csak megalázás, nővé nevelés játék része, v csak szimplán a napi rutin, esetleg erényöv miatt a sub nem tud elélvezni máshogy, csak prosztataorgazmussal.


V csak egészen szimplán szerepcsere, amit pl. egy teljesen vanilla pár is kipróbálhat, mert elég érdekes tud lenni.

2017. júl. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!