Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy mai, átlagnál jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy mai, átlagnál jobban kinéző, dekoratív, nagyon csinos, jó alakú 20on éves csajnak átlagosan mennyi szexuális partnere volt? úgy 20-25 év közötti nőknél érdekel hogy mennyi lehet ez a szám.

Figyelt kérdés
Jelenleg én 23 éves leszek, és eddig egy partnerem volt(van), mivel évek óta azzal a fiúval vagyok aki az első volt nekem. Érdekelne hogy ebben a korai 20on éves korba kb a lányok mennyi partnernél tartanak :)

2017. júl. 25. 00:40
 1/7 anonim ***** válasza:
65%

unalmas kérdés.

van aki 0-a és van aki 30-40-nél.

2017. júl. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Atlag? 3-20
2017. júl. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

23 vagyok

Nem mondom magam csúnyának de fullosnak se

Partner :6 ebből 3 Párkapcsolat 2 Szexkapcsolat és 1 kaland

A 3. Párkapcsolat jelenleg is tart.

2017. júl. 25. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

most csak azért akarsz gyorsan lefeküdni 2-3 pasival, hogy behozd az átlagot??? Mert az jön át.


Ezt tök nehéz meghatározni, mert nagyon sok lány fix kapcsolatban nőtt fel, vagyis egy partner 16 és 23 között, mint nálad.

És őszintén megmondva, ők valahogy sokkal normálisabbak kapcsolatokban mint azok akiknek félévente új pasijuk volt és már 10+ számnál járnak.

NE HASONLÍTSD magadat másokhoz, semmi értelme!

2017. júl. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Basszus, én írtam már a válaszom amikor eszembe jutott: "átlagnál jobban kinéző, dekoratív, nagyon csinos (ehhh... ez alapjában az mint az első jelző), jó alakú"... Így el sem mondhatom az átlagom :/ Sebaj, nem az első kizárás küllemi alapon.
2017. júl. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Átlagban többel már. De ez kit érdekel? Az csak jó ha évek óta vele vagy.
2017. júl. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

22 vagyok,a leírás alapján megszólítva érzem magam. Nekem eddig 3 partnerem volt,és a harmadikkal hosszú kapcsolatot ápolunk 4éve.

Ez szerintem teljesen emberfüggő,van akinek 2 van akinek 40.

Nem azért mert nem kellettem senkinek,hanem mert csak azzal voltam hajlandó lefeküdni akibe szerelmes voltam.Sokan csodálkoznak hogy csak ennyivel voltam,dehát akkor már inkább a minőség mint a mennyiség! :)

2017. aug. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!