Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan nő aki izgalmasnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő aki izgalmasnak érzi, ha a pasijának van egy másik nője is?

Figyelt kérdés

csak mert ismerek olyan lányt aki rendszeresen olyan pasikkal jön össze akinek már van nője

Miért lehet ez?



2017. júl. 26. 03:42
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Mert egy hatalmas ribizli, és nem bánja hogy a párkapcsolatban élő férfinak puszta játékszer. (nem mellesleg az a férfi aki a barátnő mellett belemegy ilyesmibe szintúgy... kurafi)
2017. júl. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Egy barátnőmet ez annyira izgatta, hogy majdnem elzavart a háztól... :-))
2017. júl. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát magamon is ezt vettem észre. Odáig tudom visszavezetni, hogy belém verték, hogy szerethetetlen és értéktelen vagyok, ezért tudatalatt is kilátástalan viszonyokba megyek, ahol nem is remélhetek szerelmet vagy megbecsülést. Egy másik ember árnyékában lenni pont ilyen helyzet. Ezekből kapok ugyan némi pozitív visszajelzést, ami jól esik, de ez ilyen esetekben sosem lehet őszinte, így csak önmagam ideiglenes "kegyes" becsapása, nem is beszélve még a jelenlévő szégyenről, önutálatról, amik régi "jóbarátaim". Lényeg, hogy egyik felem valóban csak szeretetet keresne, de a másik felembe belevésődött és észben tartja, hogy nekem ez nem jár. Lehet ez fölött ítélkezni, ha úgy tetszik. Én sem tartom helyesnek pár cselekedetemet, de mindenki hibázik, és igyekszem is tanulni belőle.
2017. júl. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

3: merre elsz? En pont szeretot keresek.

40f

2017. aug. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Izgalmas lenne ahogy tépjük egymást:P
2017. aug. 24. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel gond.Ha valaki ezt felnőttként fudja kezelni műkődhet a dolog. Nekem volt ilyen kapcsolatom kb fél evig.A jelenlegi páromat izgatja.Szeretné látni hogy más lányt teszek mavamévá előtte,de a csak sim van se bosszantja.Mielőtt jönnének az okosabbnál okosabb beszólások 5 éve vagyunk együtt.Ha valakinek többet tudok adni így is mint más szingliként, mint embernek,aķkor hol ezzel a gond? Sosem volt belőle veszekedés. Sőt a 2 lány nagyon megszerették evymást, és a párom most is hiányolja.Szívesen ismerkednék ilyen lán yal kortol függetlenűl. Lehet szűz is.
2017. aug. 24. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#5

Miért tépnétek egymást?

Lehet ezt úgy, hogy mindkét nő kielégül.

2017. aug. 24. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!