Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gondolják a fiúk azt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják a fiúk azt, hogy a lányok későn kezdenek el masztizni és ritkán csinálják?

Figyelt kérdés

2017. júl. 26. 10:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Én nem gondolom ezt, mert szerintem nincs korhoz és időhöz kötve. Mindenki akkor kezdi csinálni, amikor már nagyon kívánja. Ezen minden fiú és lány átesik tini korában.
2017. júl. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%
Mert a nők 99%-a letagadja.
2017. júl. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem változó!! 11-12 éves korban már hozzákezdenek a lányok,és van aki napi szinten csinálja.Ezzel nincs gond,csak ez kamaszként jó játék,de ők ezt tovább is viszik. Sokkal több lány masztizik szerintem mint hozzávetőlegesen fiú százalékában. A lányok a kudarctól félve inkább elvannak magukkal mint ismerkedjenek,vagy éppen biszexek,leszbik lesznek. Statistika hogy sokkal több nő áll közel egymáshoz mint férfi.Amúgy is testiségben közelebb állnak a nők alapban egymáshoz:Eggyüt mennek wc-re,fogják egymás kezét,vagy egymás ölébe hajtják a fejüket,szal nem éppen kitartóak kapcsolatfronton,gyors feladják. Lehet le pontoznak,de a tények ezt mutatják.
2017. júl. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2017. júl. 26. 10:18
 5/13 anonim ***** válasza:
23%
Én 13 évesen kezdtem, pedig lány se vagyok...
2017. júl. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Azért mert naívak, és elhiszik amit a nők mondanak.
2017. júl. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos nagyon sok lány nem maszturbál, mert az valamiért elítélendő. Lehet a mai generációnál már nem, de az idősebbeknél az volt. Emiatt elég sok problémát is okoztak a későbbi szexben.
2017. júl. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem egy és nem két olyan lánnyal beszélgettem már, akik sosem masztiznak, mert nincs rá késztetésük.

Olyan is volt, hogy valaki majd meghalt már a vágytól, de azért se csi álja, mert az nem olyan jó, mint a szex.

Általában 16-17 éves korukban szokták elkezdeni, de van aki sokkal később.

2017. júl. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
72%
Dehogy 16-17 évesen... Én 10 évesen kezdtem...
2017. júl. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

"Nem egy és nem két olyan lánnyal beszélgettem már, akik sosem masztiznak"


Hogyne.... te meg akkora gyökér vagy hogy ezt el is hiszed!!

2017. júl. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!