Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olyan epitésveztő akinek van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan epitésveztő akinek van barátnője elképzelhető hogy megddddda egy leendő lakót műszaki átadás után ha a csaj ezt igényli? Mondjuk ha mondanám hogy avassuk fel a szobát?

Figyelt kérdés
2017. júl. 27. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:

biztos

nem vagyok az, de szívesen eljátszanám :)

2017. júl. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szóval bejáráson már voltam és iszonyat felizgatott. Nemsoká műszaki átadás és bizsereg a pm ha rá gondolok és akarom. Valahogy rá kellene vezetni a dologra.
2017. júl. 27. 13:04
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez tul durva ha mondom hogy avassuk fel a hálószobát?
2017. júl. 27. 13:05
 4/10 anonim ***** válasza:
sztem korrekt. ha bejossz neki nem utasit vissza, ha emg nem akkor mind1.
2017. júl. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Minek írtad le, hogy van barátnőd? Az csak téged KÉNE hogy befolyásoljon, de ahogy látszik nem nagyon gátol. Egyébként már szerintem más hasonló kérdésedet is láttam, és nem tudom miért hiszed, hogy a nők buknak az építésvezetőkre, de remélem neki is van barátja, aki beveri a képed, ha már a barátnőd nem tudja.

U.I. nem tudom, hogy a "megddddda" milyen epilepsziás roham gerjesztette szó, de a jövőben bátrán használd a "megdugjon" szót

2017. júl. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Utolso nagyon benézted. Én csaj vagyok. Es neki van barátnője. Amúgy meg a trágárságszűrű nem engedik a megd.szót.

És még nem volt ilyen kérdésem ám sztem az epítésvezetőkre buknak a csajok. Mivel eleve sztriptízben is lehet kérni lánybúcsún hogy jöjjön építőmunkasnak öltözött srác. Ám a valósagban azok elég kiábrandítóbbak azonban az épitésvezetők meg gondolom máshol is mint itt ápolt és értelmes akire rá lehet gerjedni.

2017. júl. 27. 20:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Multkor meg takaritono voltal az epitkezesen
2017. júl. 28. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy neked vagy neki van-e barátnője, mindkét esetben te vagy a féreg, ha le akarsz feküdni vele, de igazad van, helyesbítek: remélem a barátnője töri be az orrod.
2017. júl. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Mi a rossz abban hogy le akarok feküdni vele? Nem járni akarok vele meg a csajatól elvenni csak d...i mert sexy.

Takarítónő a tudodkid.

2017. júl. 28. 17:23
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugye most viccelsz? Mi a baj azzal, ha le akarsz feküdni valakivel, aki kapcsolatban él? Elég elcseszett magánéleted lehet, ha úgy érzed ezzel semmi baj.
2017. júl. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!