Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha felhoznám a barátomnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha felhoznám a barátomnak azt, hogy szeretnék egy hármas felállást akkor szakítana velem?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretném kipróbálni 2 férfival és nem merem megmondani a barátomnak mert félek, hogy kiakadna. Ezt, hogy lehet finoman beadagolni egy pasinak?

Fiúk ha a barátnőtök azt mondaná, hogy jöjjön az egyik haverod édeshármasra kiakadnátok?


2017. júl. 27. 14:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem mennék bele,nem tudnám végignézni azt ,hogy a barátnőmet egy másik fiú is kényezteti.
2017. júl. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Figyi én rendszeresen csatlakozom 3-as bulikba a hölgy örömére , tehát 2 pasi 1 nő. Viszont , ha nekem ilyennel elém állítana a barátnőm nem örülnék neki az tuti! Tudom hülyén hangzik, a számból, mert én csatlakozom másokhoz és ennek ellenére sem engedném meg a barátnőmnek, hogy a szemem előtt más pasi is dugja velem együtt. Viszont az örömödre szívesen csatlakozom, ha megbeszéled a barátoddal :D
2017. júl. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én belemennék, nincs abban semmi.
2017. júl. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Te ismered,mi nem.
2017. júl. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nekem azért az egyért van ellene kifogásom, mert óhatatlanul hozzáérnék a másik pasihoz, illetve szemérmesebb vagyok annál, hogy más lásson engem.
2017. júl. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
31%
Nos, minek vagy egyutt a baratoddal, ha lathatolag nem vagy szerelmes? Azt meg esetleg megertenem, hogy erdekel a harmas, nade azt nem akkor probalom ki, amikor kapcsolatban vagyok, hanem mondjuk amikor szingli (en akkor sem) mert nem akarom megbantani a paromat, aki velhetoleg szeret. Egy IGAZI testi-lelki kapcsolatba nem fer bele 3. szemely, es ezt ferfikent irom. Szoval vagy szakitsatok es eld ki a vagyaid, vagy felejtsd el. Viszont ha a bararod epp olyan komolytalanul van veled, ahogy a kerdesed alapjan te tekintesz erre a "kapcsolatra", akkor orommel benne lesz...
2017. júl. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%

Ok, ez kettő volt. De egyik se érzelmi, megcsalásos stb párommal kapcsolatos ok, hanem egyszemélyi, magam.


A párodnak meg célozgass, utalj, hátha veszi a lapot. Pl használj doldot/vibrit, miközben szopod, s ha látja mennyire élvezed, esetleg mondhatod, hogy LEHET nem egy tárggyal még jobb lenne.

S persze te se zárkózz el, ha ő egy plusz lányt venne be viszonzásképpen 😃

2017. júl. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
31%

Javaslom, kérdezd meg tőle kerek-perec. Én simán igent mondanék, ha a csajom ilyennel állna elő.

Egyébként én is szívesen csatlakoznék párokhoz, akár mind két fél örömére is. :)

2017. júl. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
47%
Kidobnám a barátnőmet.
2017. júl. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ami segithet az az, hogyha eloszor hazaviszel egy csajt harmadiknak. S ha az ok neki, akkor johet a pluszf@rkad.
2017. júl. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!