Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házasságban a férfi rendszeres...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban a férfi rendszeresen maszturbal ez normális?

Figyelt kérdés
2017. júl. 28. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem nagyon, de ha nem elég neki a szex..
2017. júl. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én több évnyi szabadságvesztéssel sújtanám! FÚJLY hát, hogy van pofája?!?!
2017. júl. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem normális, de sajnos mindannyiunknak ez a sorsa egy idő után :(
2017. júl. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha van elég és kielégítő szex akkor a pasi nem biztos hogy maszturbál egy házasságban. Ha nincs szex vagy van de kevés vagy nem kielégítő akkor kapcsolatban és házasságban is van maszturbálás. Nincs ezzel semmi gond, van ahol közösen megmarad a partnerek közt ez is a szex melett akkor is ha nincs gond.
2017. júl. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne az?

Én házas nőként szoktam rendszeresen és tudom, hogy a férjem is szokta. Meg ő is tudja, hogy én szoktam. Nincs ebben semmi. Attól függetlenül kielégítő a nemi életünk. De néha erre is szükségünk van.:)

2017. júl. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!