Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szűzhártyám miatt fáj a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szűzhártyám miatt fáj a behatolás?

Figyelt kérdés
Sajnálom, ha hülye kérdést tettem fel. Egyszer már szexeltem, mégsem szakadt át a hártya, aztán ma a mostani barátommal is sor került a szexre. Félig tudta betenni. Kb. 16 cm a farka, hogyan lehet, hogy még mindig nem szakadt át? Abból indulok ki, hogy nem volt vérzés. Lehetséges, hogy ennyire vastag és rugalmas a szűzhártyám, és hogy amiatt fáj nagyon a behatolás, mert csak azt bökdösi és nyomja a barátom? Ha átszakad, a legközelebbi alkalommal könnyebben és kevésbe fájdalmasan fog tudni belém hatolni, vagy nincs köze a dologhoz?
2017. júl. 30. 00:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Az első szex után amúgy az orvosom mondta, hogy megvan még a szűzhártyám, nem én tippelgettem. :D
2017. júl. 30. 00:19
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon óvatos lehetett a partnered!
2017. júl. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ha 8 centi bement a 16-ból és csak utána ütközött ellenállásba, az azért furcsa. Próbáljátok meg egy határozottabb lökéssel átszakítani. Ha nem megy akkor fordulj a nőgyógyászhoz, ő tud ezen segíteni. Nem, nem a péniszével 😂
2017. júl. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az átszakítás pillanatánál már nem jó óvatoskodni, mert annál gyötrelmesebb és fájdalmasabb lesz a dolog. Ott akkor egy határozott mozdulattal be kell tolni tövig, és kész annyi volt, túl vagy rajta. Ha nem akarod a párodra bízni a mozdulatot, akkor te is megcsinálhatod úgy, hogy a párod fekszik, te pedig ráülsz, egy határozott mozdulattal teljesen végig.
2017. júl. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végig fájt, ahogy belém vezette, de a felénél már nem bírtam tovább, ez is vagy félórába telt, hogy idáig eljutottunk. Tényleg nagyon türelmes és óvatos, úgy kellett rábeszélnem, hogy ne vegye ki az első fájdalmak jelentkezésekor. (Mindenféle dolgot fáj amúgy felhelyezni pl. tampont is.)
2017. júl. 30. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!