Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex női orgazmus nélkül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex női orgazmus nélkül mennyire harmonikus kapcsolat?

Figyelt kérdés
Jó a szeretkezés párommal viszont nem ismerem az orgazmust vele, sose volt hüvelyi orgazmusom, és kiváncsiság gyötör, hogy milyen lehet.. Csiklós orgazmusom sincs vele,pedig volt párommal 3x is volt. Mennyire normalis ez egy kapcsolatban? Sok barátnőmnek nincs és őket pl nem is zavarja. Minden tökéletes a kapcsolatunkban megértjük egymást. Félek, hogy ezért fog véget érni a kapcsolatunk előbb-utobb.

2017. júl. 30. 13:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ez volt velem is, egyszerűen képtelen voltam elmenni a volt barátommal. 2 évig bírtuk ki egymás mellett..mostmár tudom, hogy nekem igenis számít, hogy én is élvezzek. De ezt embere vállogatja.

21/L

2017. júl. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

Azért nincs orgazmusod, mert ügyetlen vagy, nem ismered a saját tested, nem masztizol eleget. De szerintem ezt te is tudod.


"Jó a szeretkezés a párommal" - Ezt nevezed jónak? Akkor nincsenek nagy igényeid.


"Csiklós orgazmusom sincs vele,pedig volt párommal 3x is volt"

Az igen! Nem semmi. Háromszor :D

2017. júl. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon gyenge a szexualitásod, bocs...masztizz, próbálgass segédeszközt, ismerd meg saját testedet, és azt, hogy mi a jó, mire izgulsz fel, stb...én nem hiszem, hogy van olyan nő, akinek min. csikló- orgazmusa sincs...
2017. júl. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Előbb ismerd meg szexuálisan önmagadat, próbálkozz mindennel, hogy neked mi és hogyan jó, majd vezesd rá a párodat, illetve fordítson rád elegendő időt, ami akár 1 óra folyamatos ingerlés is lehet, de csak egyszer kell a nehezén túllendülni, és onnantól könnyebben eléred majd. :) /L
2017. júl. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nálam alap dolog az orgazmus. Anélkül el nem tudnák képzelni a szexet.

Viszont igazuk van az előttem szólóknak, nem ismered a saját tested, saját magadnak sem okozol elég örömet, így ne várd, hogy majd a partnered fog neked örömet okozni. Hisz azt sem tudja, hogy te mit szeretsz, hogyan esik jól neked, ha csinálja, hisz te magad sem tudod.

Volt pároddal 3x volt orgazmusod? Bakker, nekem egy héten többször van.:)

Szóval hajrá, fedezd fel önmagad és ne legyél szégyellős, együttlét közben is nyugodtan simogathatod a saját csiklódat, hogy elélvezz, nem kell várni a hüvelyi orgazmusra, ugyanis sok gyakorlással és kitapasztalással fog csak menni. De ha belenyugszol, hogy csak maszatolsz, akkor úgy nem lesz semmilyen orgazmusod, pláne nem hüvelyi.

2017. júl. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem volt hüvelyi orgazmusom

De csikló annál több.

Tökéletes a kapcsolat

2017. júl. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elöbb utobb frusztrált leszel, mint ahogy az ábra is mutatja, mert kiirtad a kérdést. Baj, nagyon nagy baj, ha nincs orgazmusod. Egy harmonikus párkapcsolat alapja a kölcsönös elégedettség, és te nem vagy az. Gyakorolnotok kell közösen, rájönnötök, h mi a jo neked.
2017. júl. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem semmilyen orgazmusom sincs a barátommal, csak egyedül. Egy éve vagyok a barátommal, minden más stimmel, de ez nagyon zavar..
2017. júl. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves 10-en 20-onéveskék.

Sajnos azt kell hogy mondjam, a mai hasonló korú srácok még nem férfiak, csak biológiai alapon működnek már.

Ha nem jó nektek, annak 70-30% felosztásban a srác a hibája. Ha van annyira értelmes és intelligens a srác, akkor meg lehet beszélni vele, hogy ne csak dugjon, bocs reszeljen sokáig ott bent, mert soha nem lesz jó.


1. Sokkal több idő kell egy NŐ-nek, hogy eljusson odáig izgalmi állapotban, hogy már a dugást hiányolja. Előtte lehet hogy egy félórát kellene egy lányt símogatni, nyalni, fínoman ujjazni, hogy ha utána bedugja, akko attól el is élvezzetek. Az kellő előjáték hiány és minősége az ok.

Persze, valszeg nem fog izgatás nélkül állni a srác farka félóráig egyfolytában, vagy tovább. Ezért nektek is segíteni kell ilyenkor kézzel-szájjal fínoman.


2. Ha sehogy nem megy, be kell vállalni egy kedvesnek tűnő kultúrált 40-es pasit, egy kalandra, nem 1000% ez sem, de ő rá fog vezetni a jó útra.

2017. júl. 31. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ja, és azt most nem vesézzük, hogy megcsalom vagy nem és hát az cik, meg hasonlók. Semmi nem ciki, amire vágyunk, mert nem a világnak élvezlkedünk, hanem magunknak, meg hogy mit szól hozzá az x és y, kit érdekel, nem is tudják. Ha meg kiderül, mármint a 40-es pasi ügy, akkor mi van, nyiltan kimondod, hogy a tapasztalsága kellett, na és ? Lehet aki ilyenkor kritizál rossabb cipőben jár, csak kifelé meg pampog (ha nő).

Szóval ez az őszinte véleményem.

egy 50F, :-)

2017. júl. 31. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!