Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányt akit izgat ha saját...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányt akit izgat ha saját maga visel harisnyát vagy magassarkút, akkor őt lábfétisisztának hívják?

Figyelt kérdés

Ha őt izgatja ennek a viselése, és azért viseli mert izgató, nem pedig azért mert a párja izgul arra.

Pl simogatja magát benne, mutogatja, fényképezgeti magát így, stb.



2017. júl. 30. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem az.
2017. júl. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hanem?

És ne küldjetek privátokat, pasi vagyok :D

Csak érdekel, hogy az ilyen lányra mi a megfelelő jelző?

2017. júl. 30. 18:57
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy magassarkúban fényképezem magam, még nem leszek lábfetisiszta...

Azért veszem fel, mert szexinek érzem magam benne, ennek semmi köze semmiféle fétishez :)

21/N

2017. júl. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszod, bár nem erre gondoltam, hanem van fb-n egy csaj ismerősöm aki feltett egy képcsokrot amin csak a lábairól van kép harisnyában, na akkor ő micsoda? :D

De csak a harisnyás lábai vannak rajta, simán abban pózol. akkor ő már az? vagy másnak hívják?

2017. júl. 30. 19:13
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Baromság. Semmi köze a fétishez. Ha nekem virágos képem van fenn, akkor én őszirózsa fetisiszta vagyok?
2017. júl. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez még nem fétis, hogy szeretsz ilyeneket hordani. Én is szeretem, és nem is csak azért, mert a pasiknak akarok imponálni mindenáron, hanem egyszerűen jó érzés, csinosnak, nőiesnek érzem magam benne. ;)
2017. júl. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
47%
Nem hiszem, hogy létezne olyan lány, akit TÉNYLEG ez izgat. Legfeljebb a férfiak kedvéért játssza ezt valaki, és nekik rak ki ilyen fotókat... A fetisizmus alapvetően férfiakra jellemző.
2017. aug. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem sem létezik ilyen lány.A lányok utálják a harisnyát,csak kényszerből hordják sajnos.
2017. aug. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen, csak szereti megmutatni a lábát (ami több esetben szép), vagy társaságkedvelő, így vonzza az embereket, vagy az alkata kívánja meg, hogy inkább ebben legyen, mint pl.: farmerban. de lehet, hogy egyedülálló és így szeretne partnert találni magának.
2017. aug. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hány éves az a csaj ismerősöd, aki feltette a képeket harisnyában a lábáról? Szívesen megnézném a képeket.
2017. aug. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!