Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mit tennétek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit tennétek, ha összejönnétek egy sráccal aki kedves, jó humorú, határozott, sármos, tudja mit akar. De hatalmas intim mérettel rendelkezik?

Figyelt kérdés

A sok jó tulajdonsága mellett lenne azért igénye szexre, viszont 20 centi feletti hosszúságú, és 5,5 cmnél vastagabb hímtaggal rendelkezne.


Ilyen mérettel nagyon nehéz normális szexuális életet élni, nők ti képesek lennétek a rendszeres szexre egy ilyen partnerrel?



2017. júl. 30. 20:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Simán! :D Szerencsére testi adottságaimnak hála nem is okozna nagy gondot. Exemnek 18,7 cm volt a férfiassága és bőven boldogúltam vele.

21/L

2017. júl. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem durva vele, akkor nem gond. De ez valóban a túl nagy kategória már.
2017. júl. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Feleségül mennék hozzá.
2017. júl. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

Az 5,5 az már tényleg nagyon nagynak számít...


Szeretem, ha vastag, de ezt, már én sem vállalnám be, szerelem ide-vagy oda.


Nem tudnám kellőképpen kielégíteni. Én, inkább az útjára engedném, hátha talál olyan partnert, akinek ez nem okoz gondot.

2017. júl. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.. :(
2017. júl. 30. 20:45
 6/13 anonim ***** válasza:

Ne aggódj emiatt. A szerelem tényleg nem ismer határokat.

És jobb mintha túl pici lenne, nem a szex miatt, hanem a komplexusok miatt.

2017. júl. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha szeretnélek, nem okozna gondot :)
2017. júl. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Erre nagyon nehéz válaszolni, mert nekem még ilyen nem volt. Ha szeretném, mindenképp próbálkoznék, lehet, hogy sikerülne. :) De nem adnám fel könnyen. Nem is a hossz a baj.
2017. júl. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
38%
Inkább ez mint egy 14-15 centis
2017. júl. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, hogy úgy kellett volna inkább feltennem a kérdést, hogy ki az akinek a párja hasonló mérettel rendelkezik. És hogyan boldogul vele?

Köszönöm a válaszokat, de sajnos a lelkes hozzáállás nem elég, volt egy barátnőm akivel sokáig próbálkoztunk, és olyan pózban sem tudott élvezni amiben teljesen ő irányított.

26 éves vagyok, és eddig még csak orálisan elégítettek ki, a behatolás még sosem tartott addig, hogy képes legyek elélvezni.. Mert minden pózban fájdalmat okozok, és természetesen nem vagyok egy állat, hogy így erőltessem.

2017. júl. 30. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!