Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A húgom rajta kapott ahogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A húgom rajta kapott ahogy maszturbáltam mert csak úgy kopogás nélkül bejött a szobámba, hogyan dolgozzam ezt fel?

Figyelt kérdés
Az ágyamon feküdtem pucéran és úgy maszturbáltam mindent látott elnevette magát és elszaladt, nagyon szégyenlem magam nem akarok a szeme elé kerülni soha többé, egyébként fiatal felnőttek vagyunk.

2017. júl. 30. 21:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
75%
Mi lenne, ha vennél egy zárat az ajtódra és kulcsra zárnád?
2017. júl. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Egyszer nyiss be a fürdőbe amikor zuhanyzik és kvittek lesztek!:D
2017. júl. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Beszèlj vele.
2017. júl. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Hehehe am együtt érzek mert én is átéltem már párszor. Olyan is volt h elélvezés előtt nyitottak elrakta gyors a farkam a gatyába meg pumpálgatott vagy 10 lövést utána meg 15üreset. Persze közben beszélgettünk... nem fordultam oldalt fordulva ültem közben.
2017. júl. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Bocs javítom. Én raktam el a nadrágba. Oldalt voltam fordulva egy szélben. De azt már nem tom h ekkor anyu v tesóm nyitott e rám mert annyiszor uavartak meg mint égen a csillag. Habár nem is tudtak volna nem zavarni mert folyton vertem
2017. júl. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha fiatal felnőttek vagytok, gondolom már mindketten aktív szexuális életet éltek, és túljutottatok ezen a "hihihi fujj kuki hihihi punci fujj" korszakon. Akkor viszont engedjétek el, te vegyél egy zárat, vagy oldd meg amikor egyedül/fürdőben vagy, a húgod kopogjon és lépjetek túl a dolgon.
2017. júl. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
"Ha még egyszer rám nyitsz - kopogás nélkül, - Te fogod befejezni!"
2017. júl. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
#17 XDXDXDDXDXDXD
2017. júl. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!