Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a 16-17 cm 3,5-4...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a 16-17 cm 3,5-4 cm vastag pénisz, ami fitymaszűkületes tehát sehogy nem lehet hátrahúzni, és mondjuk nem zavarna a szexben, a lányok mennyire undorodnának tőle?

Figyelt kérdés
2017. aug. 1. 09:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon.
2017. aug. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Miért nem kezdesz valamit a fitymaszűkülettel? Nem a lányok kedvéért elsősorban, hanem magad miatt. Abszolút nem higiénikus, nem tudod megfelelően tisztítani...

20L

2017. aug. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elég nagy a fertőzésveszély! Semelyik nő nem akarna elkapni semmit, tessék kezeltetni, nem az a szégyen hogy neked ez van, hanem az hogy elhanyagolnád! De ne hagyd! Neked is jobb lesz!
2017. aug. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sem kézzel,sem szájjal nem igazán lehet kényeztetni és a szexben is zavarna,elhiheted.
2017. aug. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
hány éves vagy bakker?!
2017. aug. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem undorodnék, de amíg nem műtteted meg, minden fájna neked, amit teszek. Ez lelombozna, de nagyon. Korrigáltassad, boldigabb leszel.
2017. aug. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
párom is fitymaszűkületes.. minket nem zavar semmiben. tény hogy elsőre fura volt, de semmi gond nincs vele. ő pl nem akar vele semmit kezdeni, szegyellos, nem szeretné ha megmutenek
2017. aug. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem semmire nem jó és taszító is
2017. aug. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
52%
Nem minden esetben kell műteni. Kezdetben nekem is volt, 14 eves koromig. Egyszer nyugalmi állapotban huztam vissza a fitymam es ugy tartottam amig teljesen állt a pecek, eloszor fajt ugyan, de következő erekciomnal mar teljesen jol szuperalt a dolog. Szerintem próbál ki, egyebkent nekem 4-4,5 atmeroben szoval mukodhet nalad is a művelet. 20/F
2017. aug. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!