Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok gumival vagy nélküle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok gumival vagy nélküle szeretitek a szeretkezést?

Figyelt kérdés
2017. aug. 1. 17:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

Gumival. Ennek egészen egyszerű oka van, hogy a következő 5-10 évemet pedig gyerek nélkül szeretném.

19L

2017. aug. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%

Legszívesebben nélküle, de a tabletta nem egészséges, szóval marad a gumi :D


20/l

2017. aug. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
6%

rengeteg másféle módja van a védekezésnek, olyan módszerek melyek teljessé teszik az szexuális élményt...


nektek lányoknak könnyű... nem kell semmit tennetek, csak szétenni a lábatok, és elvárni hogy gumit húzzunk... pfhh....

2017. aug. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Mint védekezési módszert én is a gumit részesítem előnyben, főleg mert nem vagyok hajlandó hormonokkal szétbombázni a testem és az egészségem.


De az élmény, nyilván gumi nélkül a legélvezetesebb!

2017. aug. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
3: ja, persze, nem kell csinálnunk semmit. Viszont ha te nem húzol gumit, mert neked kényelmetlen, akkor szedheti a csaj a gyógyszert, ami a hormonháztartását teljesen feborítja. Az asszem kicsit durvább mint a kényelmetlenség.
2017. aug. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Mivel csak az élvezeti részről szól a kérdés nyilván gumi nélkül nekem is jobb érzés.
2017. aug. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Gumi nélkül. Én nem rinyálok a fogamzásgátló miatt, kifejezetten szeretem.
2017. aug. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
48%
Nincs olyan gátló ami nem tartalmaz hormonokat?
2017. aug. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy
2017. aug. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

Sajnos egy ideje meggyűlt a bajom a fogamzásgátlóval, minden bajom volt vele, így letettem. Azóta óvszerrel védekezünk. Igazából nekem semmivel sem rosszabb gumival az érzés, mint nélküle. Tehát ugyanúgy érzem a páromat. Tehát nekem gyakorlatilag mindegy, csak a szervezetemnek nem. A páromnak szerencsére semmi baja az óvszerrel, függetlenül attól, hogy megértem, hogy nélküle jobb lenne, de ha az ember biztosra akar menni és nem akar egészségügyi gondokat, sem babát (már van egy gyerkőc), akkor maradunk a guminál.

A gumi nélküli együttlétnél azt utáltam egyébként, hogy utána hiába mosakszik meg az ember, a cucc az emberből még másnap is csordogál. Na, azt az egyet nem szerettem. Viszont annak sem láttam soha értelmét és nem is látom, hogy a "finálé" előtt ki kelljen kapdosni, tehát mi kiegyeztünk a párommal közös megegyezés alapján az óvszerben. Egyébként semmi gondot nem okoz nála, nem lankad le neki, érez benne rendesen és teljesen kielégítő a nemi életünk.

2017. aug. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!