Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Alkalmi kapcsolatban alap az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi kapcsolatban alap az óvszer, na de orális előjátéknál is?

Figyelt kérdés
Én szerintem igen, főleg, ha a srác tizen, huszon lánnyal volt előttem, valakivel óvszer nélkül is. Szerintetek furán nézne rám, ha közölném, hogy azt is csak óvszerben? Vagy ha lehet inkább sehogy? (persze akkor nekem sem kell megtennie)
2017. aug. 1. 19:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Hát amelyik csaj közli, hogy orált is csak gumival annak megköszönném a közreműködést. Ha ennyire parázik valaki a dolgoktól akkor ne szexeljen másképp csak kapcsolatban. 27/F
2017. aug. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Óvszerben, mindenképp. Nem lehet kérdés.
2017. aug. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
A szex.
2017. aug. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én kiakadnék.

F

2017. aug. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Hat figyelj. Ha nekem összejönne egy ilyen kapcsolat, akkor ott nem én írnám a szabályokat, szóval örülnék, hogy egyálltalán van valami.


De egy olyan pasi aki bármikor kezdeményezhet egy ilyen kapcsit, az szerintem válogathat. Szóval lehet, ha közlöd ezt vele akkor pattint.

2017. aug. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%

Ezzel azért ne rohogtesd ki magad sztem


Gumiban tenyleg csak a prostik szopnak


Akkor inkabb ne szopj, es ha nem akarod h ebből csalódás legyen, mondd meg előre, h bocs alkalmi kapcsolatban nálam ez nincs benne.


Nem egy olyan egyejszakas afferom volt ahol a lany világossá tette, h szopni nem akar, es en ezt elfogadtam. Olyan viszont egy sem volt, ahol gumiban akarta volna. Ez szerintem is vagy anélkül, vagy sehogy kategória. A gumiban szopas röhejes.

2017. aug. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a legtöbb prosti is csak a vendég kérésére szop gumival. Különben a legtöbbnél van natúr
2017. aug. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Akik értetlenkednek, olvassák el ezt: [link]


Nem akarok terhes lenni, de még egy nemi betegséget is kihagynék, nem érthető?


A 3. válaszoló nem tudom mit akart ezzel mondani.


A 6. válaszolóval pedig egyet tudok érteni, és elfogadni, bennem is lezajlott ez a gondolatmenet, köszi.

2017. aug. 1. 20:01
 9/15 anonim ***** válasza:

7:

Koszi a hasznos kiegészítést


8:

Szívesen

2017. aug. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Azt akartam, hogy csak óvszerrel dugj vele.
2017. aug. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!