Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti milyen esetben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti milyen esetben tennétek ezt?

Figyelt kérdés
4 éve, még fősulin volt egy pár hónapos viszonyom egy lánnyal, akinek akkor lett pont friss kapcsolata, ami a mái napig tart neki. Fb-n nem vagyunk ismerősök, de néhanapján ránézek az adatlapjára, hogy mi van vele. Viszont most látom, hogy le vagyok nála tiltva. Miért csinálta ezt? Nem akartam bejelölni, nem tudhatta, hogy nézegetem.
2017. aug. 2. 16:31
 1/9 anonim válasza:
21%
mostmár meg lehet nézni hogy ki nézte és mikor az adatlapomat. ugyan ez a facebook egy nagyon rejtett bugyrában van. de ha keresed akkor megtalálod ;)
2017. aug. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó vicc volt. Komoly válaszokat kérnék.
2017. aug. 2. 16:34
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy elmondta a faszijának, ő meg azt akarta, hogy tiltson le. Én minden megcsalás nélkül letiltattam barátnőmmel az exeit, elég volt, hogy egyszer odajött egy éjszaka részegen hőbörögni.
2017. aug. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"letiltattam barátnőmmel az exeit"

Nem vagy semmi. Gondolom az utcán kötéllel sétáltatod. :D


Egyébként nem lakunk egy megyében, hogy összetalálkozzunk. A pasija több éve tudott rólam.

2017. aug. 2. 16:39
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Nem, csak a nőknek van olyan szokásuk, hogy az exeiket nézegetik, engem meg ne alázzon így senki. Nem mintha lenne okom aggódni, de fő a biztonság.
2017. aug. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet volt egy megérzése.

Bár én az összes exemet tíltottam meg azokat is akikkel csak etye-petye volt? Hogy miért? Onnantól kezdve hogy szakítunk vagy véget ér a románc semmi köze az életemhez..

2017. aug. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Utolsó, elég hülye felfogásod van. Mindenkit kizársz az életedből, akivel valaminek vége lett? Nem lehetsz egy társasági ember.
2017. aug. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén: ha letiltott, nem kìvàncsi ràd.
2017. aug. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na, most vettem észre, hogy már nem vagyok letiltva. Ez most mi? :D
2017. szept. 3. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!