Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki prostival vesztette el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki prostival vesztette el a szüzességét az leírná nekem hogy milyen volt?

Figyelt kérdés

Írd le kérlek hogy

hány éves

mit beszéletetk telefonon

hogy viselkedett (pl.: ha gyorsan elmentél )

meg hogy segítő kész volt vagy lenéző fajta hogy még szűz vagy



köszi előre is

19/f



2017. aug. 3. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Szűz voltam,16 éves,a képen egy fehér csaj volt,de egy cigány csaj szállt ki(én házhoz hívtam),azóta voltam egy jópár nem fizetős lánnyal,de attól függetlenül hogy egy qrva,és cigány(én meg aztán nem vagyok épp egy liberális fickó,ha érted a célzást),beleestem,és azóta is vonzódok hozzá.N ajánlom hogy te is prostival veszd el,mivel életed végéig ő marad az első nő az életedben,és mindig vonzódni fogsz hozzá,én már ezerszer megkérdőjeleztem,és őrültnek mondtam magam hogy így érzek,de ez egy tudat alatti érzés,tudom hogy kanosnak és szűznek lenni baromi rossz,de inkább várj egy szerelemre...
2017. aug. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Amúgy mindenféle nagyképűséget nélkülözve,a környezetem majdhogynem összes lánya helyesnek tart,és tetszem nekik,én önbizalomnövelés miatt voltam prostinál,akinél voltam kedves volt nagyon,de ez azért vlt mert neki is tetszettem,volt hogy fele annyit kért tőlem,mint mástól,de ez ritka,nyilván ők is emberek és van egy zsánerük,nyilván örülnek ha ők is élvezik a dolgot de teljesen más értékrenddel vannak megáldva,bár ez szerintem nem csoda...Viszont a legtöbb közömbös,odadobja magát eléd és kész,tárgyilagos,hisz ez a munkája.Vannak még a baromi negédesek,akik azt akarják elhitetni veled hogy te vagy az isten,speciel ez cuki meg minden,de én nem igazán csípem a hamis szavakat,meg vannak akik állandőan mosolyognak,huncotkodnak stb,hát ezek meg sajnos általában vagy nagyon jó színészek,vagy valami tudatmódosító szer hatása alatt vannak.

Első voltam.

2017. aug. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Privátban megírom ha érdekel, mert elég belsőséges sztori
2017. aug. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Én nem. De szerintem úgy csináld, hogy csak több lépcsőben beszéld meg vele telefonon. Először csak érdelődj. Mondd el mit szeretnél és kéedezd meg nála ez hogy néz ki pénzben és hogy zajlana le a dolog. Szóval elsőre még ne fikszáld le. És beszélj így 5-6 lánnyal és szerintem aki nagyon szimpi azt a végére hagyd. Ebből lesz már tapasztalatod. Megszokod, hogy erről beszélsz. Egyre bátrabban leszel elmondani milyen vagy és milyet szeretnél. És lesz összehasonlításod. És a hang, kedvesség, személyiség alapján válassz. És azt is megkérdezheted, hogy hogyan folytatódik ha elmész gyorsan.


És legalább egy órát kérj szerintem. De lwhet kettő mégjobb. Nem tudom mennyi pénzed van. Ha sok akkor azt is lehet, hogy elsőre csak eg masszázs lányt választasz és kérsz a végén orált. Csak hogy szokd.

2017. aug. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Jó kis történet az enyém is.

Ha rám írsz szívesen elmesélem.

2017. aug. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%
Én nem ajánlom a prostit. A most rád törő nemi vágy pontosan azt hivatott szolgálni, hogy általa leküzdjed a pofára eséstől való félelmedet, és merjél csajozni. Ha prostihoz mész, csak elodázod a problémát, de nem oldod meg.
2017. aug. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az igen...
2017. aug. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
25%

És komolyan azt hiszed, hogy egyszer szexelsz egyet, aztán hatalmas tapasztalatod lesz és nem fogsz vágyni sokáig újra a szexre? :D


Ugyanúgy izgulni fogsz az első barátnődnél...

2017. aug. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!