Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, titeket is zavar,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket is zavar, hogy petting, vagy szex közben sokszor úgy érzitek, hogy mindjárt bepisiltek?

Figyelt kérdés

én sokszor nem merek teljesen ellazulni, mert féleg, hogy lepisilem a partnerem, pedig szex előtt kicsivel mindig elmegyek wc-re, hogy biztosra menjek, de még így is XD van esetleg valami ciki sztoritok, amikor meg is történt?

18/L



2017. aug. 3. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen frusztrál de itt azt írják hogy az nem pisi hanem spriccelős orgazmus.

23 N

2017. aug. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Nem csajként, de írok hozzá pár szót: én is így vagyok ezzel, csak ugye anatómiai különbségek miat és a hólyagom érzem ferobbanni, mivel percek alatt felfázom... :S
2017. aug. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Spriccelős orgazmus. És nem ciki, ha látom/érzem hogy ilyet él át velem egy lány akkor tudom hogy teljesen nekem adta a testét, megbízik bennem, szeret.
2017. aug. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha előtte pisiltél és üres a hólyagod, akkor ez nem pisi lesz, hanem a spriccelős orgazmus. Ne fogd vissza magad, az inger olyan mintha pisilned kéne, de nem az. Hatalmasat fogsz élvezni és szerintem a partnerednek is tetszeni fog.
2017. aug. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!